има ли плащания по м.214 - Агроекология

• R
    Колеги, според обещанията на Калина Илиева днес трябваше да има плащания по Агроекология. Моля да пишете тук, във форума, дали имате преведени някакви средства, за да се ориентираме какво се случва.
  • На 7-ми септември получих плащането по мярка 214. Печалното е, че има хора, които са с 0.00 лв или сериозна редукция на сумата. Предполагам, че за тези хора въпроса не е приключен и за тези, които са редовни, случая ще приключи благоприятно. В този ред на мисли, на 05.10.2010 г. Българска асоциация биопродукти има общо събрание в София, на което ще се приемат и нови членове. Преди него ще има, да го наречем на популярен език, кръгла маса на тема Ос 2. Ще участват МЗХ, WWF БЪлгария и БАБ.
  • след като ЕК е разрешила средствата за санкционираните по агроекология за двете години да се изплатят, нека мзх да даде списъците ,за да видим кои сме
  • днес проверих няма нищо в банката пълна кретенщинате.Министъра е пълен дебил да се скрие някъде и да не се показва да не дразни хората.
  • зам.шефа на ДФЗ - Светослав Симеонов си призна, че Калина Илиева без да иска или не, е излъгала по време на изложението за животновъдство през Май в Сливен, че Юли месец ще има плащания по агроекология. Вижте видео материала , какво пък казва той : http://fermer.bg/news/1905/1/video--svetoslav-simeonov-za-plashtaniiata-po-agroekologiia-za-miarka-121-i-za-prebroiavaniiata-na-stopanstvata.html
  • R
    Плащанията са оторизирани днес следобед и ще бъдат получени утре. За съжаление от 80 приключени проекта, 50 са с 0.00 лв. Ще бъде качен списък с оторизираните плащания на страницата на ДФЗ.
  • и при мен няма новини.
  • днеска се обадех в ДФЗ и ми казаха че още се разглеждат проектите. [:slap:] [:slap:] [:slap:]
  • а тези, които сме с 0.00лв какво да правим от тук нататък,като аз съм безпричинно отрязана ,проверката за 2009 мина перфектно,а май месец ми казаха да чакам плащане ,юли вече съм с 0.00лв при разговор с служител От ДФЗ ми бяха изредени един куб причини които не отговарят с документацията от проверката на това му се казва обир посред бял ден
  • Не нищо няма по сметките ни!Аз съм много скептична към "обещанията" на Калина Илиева.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Разпределяне на рента за минали години

wladd: Белите петна са плащат за целия имот, "Новите" собственици нямат основание за получаване н...

211 1

Обработване на земя без договор

ZzZ: Ти си тарикат така че давай - жъни я! А като се окаже, че кооперацията има сключен едногод...

291 9

Право на дейност, върху земеделска земя?

solun1: Тряба да й смениш статута и тогава вече ще можеш да стройш.

142 1

Влизане в чужд имот, отъпкана пшеница

Веселин: Към полицията задължително. Подадохте ли и за предишните случаи? Трябва да ги регистрирате...

285 2

СПЕШНО!!! Подвеждаща информация/измама

За първа година съм земеделец.Наясно съм със селективните и с тоталните хербициди,но нямам...

702 0