пазар на зайци

• M
    някой може ли дами каже сигурен пазар на зайците смисъл такъв че искам да се занимавам и да изкарам определен брой обаче нямам пазар някой може ли да ми каже за такавпазар кадето със сигурност ще ги купят
  • M
    ?????
  • M
    колеги трябва ли да си лицензиран производител за да продаваш зайци на кланници или на пазара??благодаря ви предварително
  • V
    може админите знаят за някакъв пазар за зайци допитайсе до тях УСПЕХ
  • M
    ?????????
  • M
    а някаде в моя раион да знае някой нещо благодаря
  • Кланницата в Гулянци отдавна не работи.Лицензираните кланници са в Силистра и Ст.Загора.
  • M
    а някакви номера да знаеш за връзка и дали е сигорен пазара
  • osnovnite proizvoditeli sa ot plevensko.tam ima klannisa v guliansi. a v iugna balgaria v chirpan.
  • V
    меком силистра има кланница виж телефоните във гугъл успех
  • M
    аз съм от обл. смолян някой ако знае нещо моля ви пишете благодаря ви преварително
  • M
    никой нищо ли не знае

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Зайци

Колеги с каква ваксина ваксинирате, зайците, че в селото започнаха да умират. Или дайте с...

132 0

Търся зайцевъди по мярка 6.1-био 2014/2020

Привет колеги.Ние отглеждаме зайци и кандидатсвахме по марка 6,1 през 2015год. Бяхме вписа...

222 0

Умряха ми зайчета на 10 дни

Здравейте! Имаме малки зайчета-6 на брой (Белгийски великани),родиха се на 6 ти , живи и з...

233 0

Заек - очна инфекция

Здравейте, имам домашен заек, на който едното око започна да сълзи. Предписаха ми капки Ци...

358 0

Пазар за зайци

: Боримес изкупуваха зайци.

1795 1