Welger AP 45 - информация ?

• I
    Колеги реших да си купя малка сламопреса (за 12хил. бали годишно) , и си харесах един Welger AP 45 в доста добро състояние.\r\n Интересува ме дали някой знае нещо повече за този модел.
  • н
    хпптн
  • A
    Prodavam balerachki Welger AP 61 za kontakti 0897442485
  • I
    zdraveite kolegi moje li da mi pomognete s imformaciq za welger ap45 ot kude da si namerq po evtini 4asti i kak da q centrovam sam
  • kajete mi kakvi sa nai 4estite avarii na velger45 mnogo mi 4upi iglite po 1 no na 3 mesta
  • igli za razlichni(pochti vsichki) modeli na mnogo dobri zeni-direktno ot proizvoditelia. Tel:0887460449
  • Пловдив или Търговище
  • kade moga da si namerq igli za balopresata
  • I
    утре ще иа погледна какво може да се направи
  • D
    Развий болтовете на малката шайба а на голямата навий.При всяко завиване на болта завъртай шайбите.Друго ако шайбата на барабана не се отпусне при разхлабването,напръскай със спрей за ръжда чоповете на шайбата.На голямата шайба болтовете трябва да са с цяла резба.
  • M
    Forthsrita si e stara i dosta ispitana marka ,a sa6to i priznata
  • I
    as имам още една нива по запазена е от тази но иа ползвам за донор на части за оборотите е малко сложно шаибите са неподжижни с болтове .на варша4ката мога да иа отвориа да падне ремака по доло другата триабва да погледна дали мога да иа разглобиа.досега к-454 ме храни
  • D
    Ванка,комбайната ти е запазена.Само трябва да дигнеш още малко оборотите на барабана за ряпицата.К454 караш ли я?
  • I
    drygata mi presa
  • I
  • I
    kombain niva

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Проблем с Джон Диър 342А

Здравейте, имаме проблем със сламопреса Джон Диър 342А, буксува шнека на подбирача. Натегн...

77 0

Каталог за Claas Markant 60

Здравейте, трябва ми каталог на резервните части за сламопреса Клас Маркант 60. Ако някой...

79 0

Специализирани сервизи

Не използвайте така наречения оторизиран сервиз Аделина 1016 ЕООД. На 12.05, около 11 часа...

126 0

Дълги бали от John Deere 342A

иво: колега би трябвало да е от врътката за размера на балите.ако ти са износени зъбчетата и ка...

246 1