Търся овце ил дьо франс за разплод

• V
    търся овце ил дьо франс за разплод на разумна цена
  • R
    Здравейте, продавам мъжки агнета от породата. Ако се интересувате, може да ме потърсите на [email protected]
  • здрасти юнаци, мисля да купя 50 овце от тази порода, нещо да ме посъветвате? сега имам 27 други и мисля да кръстосвам, от къде мога да намеря агнета или овце ?
  • M
    Викторе,наистина в института в Костинброд имат хубави животни,даже имаха обява наскоро за продан.Колегата от Росоман пиши на лични какво продаваш от фермата-интересува ме по скоро зградният фонд.Тел. на инст:0721-66037
  • малко лаичен въпрос ветеринарите имат ли семенен материал за изкуствено заплождане на ИЛ дьо франс и каква е цената на услугата Какви са цените на чистопородни агнета?
  • колко излиза в [podkup] това изгодно??
  • продавам чистокръвни кочове-дзвизаци от института в костинброд наистина уникални животни тел.0889523467 продавам ги на супер изгодна цена
  • от кой район си
  • Продавам 3 бр. коча Ил дьо франс на 2г.,120-130кг.,Пловдив,давам ги изгодно,за повече информация 0886068244
  • kotev
  • M
    Викторе ето ти една обява която прочетох днес. Продавам овце Мериноландшаф и Ил дьо франс и кръстоска между тях.Цена 300лв. на глава овцете са 2-3 годишни. телефон 0888 992 990
  • колега къде се намира това село
  • M
    В смисъл цялата ферма продавате в едно с животните или продавате само от животните, и наистина качи снимки да ги видим. Пиши и цената на овцете и агнетата.
  • колега ако може пиши цената овцете и агнета и ако може качи снимки на животните
  • M
    Ние отглеждаме ил дьо франс и мерино ландшаф,фермата се намира в с.Росоман общ.Божурище и се продава в момента.
  • M
    Така и трябва

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Денимис

Здр.май тази година Денимис за животновъдите няма да има забравихани.Някой да е чул нещо

58 0

Агнета 2020

Питайте управниците ни тази година като нямаше внос на агнешко стигнаха ли родните агнета...

260 0

Агнешки кожи

Колеги някой знае ли къде купуват агнешки кожи и ако някой купува да се свърже с мен 08763...

302 0

Овце без мляко

милен: овцете ти имат хипогликемия преди раждането.Увеличи концентрирания фураж 10 дни преди ражд...

397 1