ОРГАНИЗИРАМЕ НОВА СРЕЩА НА КОЛЕГИТЕ ОТ САЙТА - ПРЕДЛОЖЕНИЕ

• P
    КОЛЕГИ, ПРЕДЛАГАМЕ НА ВСИЧКИ ИМАЩИ ВЪЗМОЖНОСТ И ЖЕЛАНИЕ ДА СИ НАПРАВИМ ПОРЕДНАТА СРЕЩА НА 11, 12 И 13(ПЕТЪК, СЪБОТА И НЕДЕЛЯ) ЮНИ 2010г. НА КОМПЛЕКС \\\"БАРИТЕ\\\" ДО С.ЧЕРНЕВО. НАМИРА СЕ НА 5-10 КМ ОТ МАГИСТРАЛАТА ШУМЕН-ВАРНА ПРИ РАЗКЛОНА ДО ДЕВНЯ.ЕТО ГО И САЙТА НА КОМПЛЕКСА:\r\nhttp://www.bulgaria-ecotour.com/_bg/chernevo.htm\r\nПОНЕЖЕ ПОСЕЩАЕМОСТТА Е ДОСТА ГОЛЯМА ПРЕЗ ЛЕТНИЯ СЕЗОН, А КАПАЦИТЕТА Е ЗА ОКОЛО 50 ЧОВЕКА, ПРЕПОРЪЧИТЕЛНО Е РЕЗЕРВАЦИИТЕ ДА СЕ ПОТВЪРДЯТ ПО-РАНО. ОЧАКВАМЕ МНЕНИЯ ПО ТЕМАТА.
  • адаш,ама аз вино не пия...Абе една каса биричка върши работа
  • V
    илия пиши ме 2 бр за Васката ако няма места да си взема палатката.
  • Ха! Половин.... Ама Ники и ти почна като прекупвачите - обещаваш цял , даваш половин , а колко ще му донесеш..?
  • N
    Адаш половин бакър вино
  • ами май са от ансамбъл българе виждал съм ги един или два пъти и то по концерти ама дали познах незная за позналите ще има ли награди
  • N
    Колега позна само солиста от оркестъра .Имаш право и на втори опит за оркестъра.
  • I
    това в средата да не е перловеца
  • N
    Давам един бъкър вино на този който познае от кои състав е оркестъра на снимката .
  • N
    Колеги стягяте ли багажа за срещата ? наточете винце, ракийка мезенце кой каквото има и там ще се видим.
  • M
    togava ima izlojenie v sliven neznam koi 6e doide na sre6ata
  • A
    аз предлагам среща на 30 май истанбул парк среща прет входа
  • "..Други желаещи има ли?...? Perlovec , имаш , и то страхотен гаф в за срещата !!!! Не виждам в него Маргито и Илийката..!???....? [angri-2]
  • V
    колеги дайте да помогнем на анита николаева ангелова пише в една от темите в форума
  • P
    От писаното по-горе виждам, че трябва да добавя още: 1. ferma_kozi 2. dulev Други желаещи има ли? Не се притеснявайте, всички сме, както се казва "от една порода".
  • 2 и за мен и жената

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Национално изложение на животновъдите 2015, град Сливен

nikolaiovcharov: Колега 100 % се отлага. Вероятно за есента, но най-вероятно няма и да има тази година... Н...

4067 4

Къде се намира най-голямата зеленчукова борса в Букурещ?

PlamenPetkov: http://adevarul.ro/news/bucuresti/cea-mai-mare-piata-agroalimentara-bucuresti-fost-inaugur...

10004 3

Демонстрация на тракери и навигации

Колеги, някой ще ходи ли на демонстрацията на GPS тракери и навигации другата седмица. Пок...

1603 0

Курс по агро екология в Хасково

pacoka: Колеги,имали някои от Вас,който ще бъде на курса по агро екология в Хасково на 9,10,11.03....

2235 5

Новогодишна среща на ЗП в Габрво

pacoka: Здарвейте колеги, поставям темата за среща на земеделски производители от всички отрасли в...

1404 1