Мнението ви за АГРА 2009 ?

• Тази година селскостопанското изложение АГРА в Пловдив беше "под снега" ? Споделете мнение за програмата, за изложбените площадки ? Ходихте ли ? Хареса ли ви?
  • N
    а преди 3 години бяха по малко но по подробни
  • P
    Моето мнение е,че беше доста слабо от към изложители. Миналата година едва го обиколих за един ден, а тази за около 3 часа бях готов.
  • Изложението беше на много добро ниво.ЗА съжаление не толкова лошото време,колкото липсата на средства намали броя на зделките.Може би ще е по-добре,ако се измести в края на месец Февруари.
  • V
    очи пълни.ръце празни
  • Всяка година ходя на АГРА,добре беше и тази,но по добре,че отидох първия ден.Организаторите може да помислят за последната седмица от месеца.
  • A
    snygstud i gotino be6e samo v palatite . drugoto si e kato vsyka godina -samo publika i malko kupova4i
  • напълно подкрепям последното мнение
  • добре замислен и изпълнен с всичко необходимо за аграрния сектор,но времето неподходящо,за истегляне през март не съм сагласен,лошо е че отрасала е в криза заради некадърното управление на сегашните управляващи,щетите на снега са нищожни с тези на управляващите но ние сме упорити,трудолюбиви и търпеливи ЗЕМ. СТОПАНИ-свикнали на всякакви клим. условия и незгоди
  • G
    Абсолютно съм съгласен - матр е по-добре, все пак основният интерес е към машините а те са но аткрито
  • I
    Изложението си беше добро, като изключим кучешкото време и ресторантските цени на храните и напитките. Наистина се провежда твърде рано, особено като се има впредвид, че голяма част от изложението е на открито.
  • AGRA-ta tazi godina beshe pak interesna, vinagi e interesna, no al4nostta na Gergov da lapne parite ot reklama na Vinaria i Banki i pari , zatova izdurpa izlojenieto tolkova rano . I az mislq 4e trqbva da e Mart mesez ! Firmite edva li sa imali dobri prodajbi v tozi snqg, a i dosta hora ne uspqha da stignat ot Severna v Ujna Bulgaria
  • A
    kolegi ,moeto mnenie za -agrata e 4e be6e dosta mokro -snyg i dujd ,nai dobre be6e v palatite . no az sum dovolen ,hody vsyka godina i ne sujalyvam . ako po4ivate -priytni po4ivni dni -s pozdrav-ASENOR
  • Изложението си е супер само не рабирам защо го издърпаха толкова напред. Преди както си беше през март ми се струва по удачен вариант
  • N
    Изложението беше много добро ,много повече изложители имаше тази година.Жалко че нямахме субсидиите по сметките че да си купим каквото ни трябва.А времето беше много лошо като изключим първия ден само, нека я правят малко по късно.
  • [:big:] снимки от АГРА 2009 http://fermer.bg/gallery/1/344

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта