Моля за информация за фирми изкупуващи масла от етерично-маслени култури?!

• P
    Колеги,мойе ли някой да ми даде информация за фирми който се занимават с изкупуването на масла от етерично маслени култури?В мрежата намирам само такива които продават,но не и които изкупуват.
  • M
    Желая да се свържа с производители на лавандулово и розово масло за износ. Моля пишете ми на: [email protected]
  • И
    Г-н Парушев, какво предлагате и с какво разполагате? Поздрави
    • В
      Г-н Гинев, разполагам с около 67 кг етерично масло от лавандула, ако се интересувате може да се свържете с мен, [email protected]
    • Б
      Добър ден имам в наличност 574кг лавандулово масло тел за връзка 0895197526 0877667680
  • P
    Благодаря!
  • S
    Колеги,благодаря ви за информацията.По принцип сам агроном и ако мога да ви бъда полезен с някаква информация или съвети в областта , с радост ще ви помогна. Не мога да отворя отговор.Нещо сайта е се скапва,затова на реплика.Лавена -Шумен,Българска роза-Карлово.
  • P
    Колеги,благодаря ви за информацията.По принцип сам агроном и ако мога да ви бъда полезен с някаква информация или съвети в областта , с радост ще ви помогна.
  • I
    Не знам до колко ми е адекватен отговора- но пробвал ли си да се свържеш с Рефан ? Поздрави и успех
  • P
    VIPGermes Адрес: София Телефон: 02/973 30 57 Факс: 02/973 34 62 Е-mail: [email protected] Износител на български етерични масла, лековити билки, вина и др.
  • P
    Аляска - ТП Адрес: Пазарджик, Луда Яна 6 GSM: 0888 326140, Тел./факс: 034/44 51 89 Изкупуване на различни видове билки, етерични масла и др.
  • P
    ЕТ "Аляска - ТП", основана през 1992година се занимава със заготовка и изкупуване на различни видове пчелен мед, пчелни продукти;билки и сушени плодове;различни екстракти и етерични масла.Главният офис се намира в гр. Пазарджик. За връзки: Пазарджик 4400 бул. Мария Луиза 52А Темелко Порязов - Управител тел/факс 034/ 44 51 89 GSM 0888 32 61 40 e-mail: [email protected]

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Цени на етерични масла 2020г.

Даниел Георгиев: Бихте ли ми казали евентуални цени за : Лавандулово масло , масло от безсмъртниче, римска...

306 1

Коноп

Една: Къде се намира земята?

333 2

Първа година на Лавандула

1: През първата година нашата лавандула я подрязвахме 3-4 пъти още във фаза бутонизация. Спор...

1228 4

Цена лавандулово масло 2019

масло 2019: Търсенето на масло не е намаляло. Напротив- истерията е още по голяма. Цена от 150 лв/кг е...

33528 34

бял трън

Mihail_Zl: Мисля че "Костов и Хубчев" ООД - Карлово изкупуват, така че може да говориш с тях за услов...

712 1