Трактор John Deere 6900 с подгряващи свещи

• S
    john deeere 6900 имат ли подгряващи свещи ?
  • S
    много благодаря за всичко написано много ми помогна. Весели празници.
  • J
    Свеща се намира от дясната страна на двигателя и е разположена на коляното, което идва от въздушния филтър и е закачено с два болта за Intake manifold - някои му казват всмукателен колектор. Ще видиш гайка и дебела жица. Не знам точно от къде се включва на този модел, но Джон Диар има няколко начина. На новите трактори завърташ ключа и изчакваш докато лампичката, за свеща угасне. Някои ключове имат средна позиция преди старт, трябва да завъртиш ключа леко и да задължиш или третия вариант е да натиснеш ключа на вътре. Предполагам, че това ще бъде разрешението в твоя случай. Пробвай трите варианта с уред за измерване, закачен на гайката. Ако няма ток, първо провери релето и ако е добро, трябва да стигнеш до ключа, като проверяваш всяко място, през което кабела се включва в друг кабел. За това може да ти трябва и диаграма, за да видиш от къде минават кабелите и кой е номера му. Отделен ключ на Джон Диар съм виждал само за устройствата за впръскване на течност за запалване, но 6900 е европейски модел, тук ги нямаме, така че може да има нещо по-различно.
  • S
    ако може да ми кажеш каде се намира тази свещ и от каде се пуска или тя сама се пуска като дадеш на контакт.
  • J
    Само една RE502079 Glow Plug.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Гуми със вода

Колеги пълнители гумите със вода. Интересно ми е как е при транспорт не вили лашка водата...

28 0

Проблем с shibaura p155f

Здравейте. Притежаваме въпросния трактор shibaura p155f 15кс от около 5 години до сега дер...

55 0

Изключително твърд педал на съединител на НЮ Холанд ТД- 5.85 2015г.

654431: Смени си жилото на съединителя. При мен една "ГОЛЯМА" фирма смениха 5 съединитела и ми о...

96 1

Съвет при избор на трактор

solun1: Добре е да продължаваш да играеш в тия казина. Щом така печелиш , то изобщо не ти е нужен...

168 1

верижен болгар тл 45

darwar: Много добра машина и двигател и скорости само дето лесно се преобръща странично - внимава...

204 1