Съвет при първоначално засаждане на земеделски площи

• B
    Здравейте, имам 10 декара земя, до нея има голям язовир, преди е била бустан (преди 5 години). Интересуваме да ли можете да ми дадете съвет с каква култура да я засадя ? До сега не съм се занимавал със земеделие, мога да заделя от 5 до 10 000 лв като начален капитал. Благодаря ви предварително.
  • G
    Много професионални и бързи препоръки....
  • V
    Бостан се пише с О ! ако няма всеки ден да си там не се занимавай с зеленчуци!
  • S
    Не се занимавай със земеделие! Точно така. Това е най-лесният начин да изгубиш парите си, още повече ако чакаш бърза печалба.
  • S
    Не се занимавай със земеделие!
  • E
    Здравейте, имам 10 декара земя, до нея има голям язовир, преди е била бустан (преди 5 години). Интересуваме да ли можете да ми дадете съвет с каква култура да я засадя ? До сега не съм се занимавал със земеделие, мога да заделя от 5 до 10 000 лв като начален капитал. Благодаря ви предварително. Разбирасе че можеш да започнеш като за начало пробваи със зеленчук домати картофи патлажан пипер краставици

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Микрорастения и регистрация като земеделски прозиводител.

Здрваейте, занимавам се с отглеждането на микрорастения и по-точно на слънчоглед, репички,...

112 0

Кое, кога , как в оранжерията?

Здравейте! От късна пролет на 2020 имаме оранжерия и сега за първа година ще я под...

114 0

Охлюви и плужеци

земеделеца: Начи имаш няколко възможности, - пепел, натрошени черупки от яйца, стърготини, натрошени м...

245 4

Капково поливане

Здравейте, Моля за помощ при избора на помпа за капково напояване. Разполагам с 3200 мет...

446 0

Пазар на тиквени семки?

Иван: Иди в ЛИДЪЛ там се продават опечени осолени и пакетирани тиквени семки има и цена.

1489 4