Избор на есенен сорт безколови домати

• F
    предложетеми сортове домати за есента благодаря
  • R
    инбар-едни от най- добрите безколови домати.сяла съм ги и съм доволна
  • V
    Искате ли по висок добив?С доказаното качество на птичата тор www.ecoreltd.com производство на органична тор насипно за листно подхранване и гранула за основно торене.тел. 0884799337 ПРЕДИМСТВА НА ПРОДУКТА - минералните торове,както и композитните се усвояват от растенията с 30-40 процента т.е. при съдържание на полезни елементи(N , Ph, Ka) 20 % ше се усвоят не повече от 7-8%,а в съшото време предлагания от нас продукт се усвоява от растенията 100 %.Действието на минералните торове е краткосрочно,действието на нашия продукт е дългосрочно.При използването на минерални торове се образуват химични съединия , които са вредни,а понякога и опасни за здравето на човека.При нашия тор няма този проблем
  • F
    мерси но аз изкам някои дами каже сортове които е използвал и е доволем
  • D
    Питате, за градински или хибридни сортове ? ----------------------Бихте ли дефинирали "градински"?
  • B
    Вчера Ви изпратих адреса на един сайт, в "писма".Разгледайте продуктите в сайта,там ще намерите всичко каквото Ви е нужно. За Ваше улеснение можете да направите поръчка по електронен път.
  • B
    Вчера Ви изпратих адреса на един сайт, в "писма".Разгледайте продуктите в сайта,там ще намерите всичко каквото Ви е нужно.
  • F
    хибридни сортове
  • B
    Питате, за градински или хибридни сортове ?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Разсад от домати.

Здравейте! През март тази година засадих семена за разсад розови домати,след това пикирах...

80 0

забавяне прерастването на разсада

Може ли пръскане с меден хидроксид да забави прерастването на разсада и какъв е начинът?

129 0

Съхнене на листата на домати в саксия

Здравейте, нуждая се от съвет. Имам десетина големи саксии с по 2-3 корена розови домати....

328 0

Безколови домати добив?

Стойчев: късоплодни краставици

1100 1

ПОМОЩ !

Здравейте, искам да помоля да пишат хора, само които са се сблъсквали с този проблем, а те...

540 0