Трактор Беларус 952 - проблем със скоростна кутия - как да ремонтирам?

• P
    Здравейте колеги,предстои да закупя трактор 952 с проблем в скоростната кутия,който е следният:изключва ниските скорости от големият лост.В сервиза го ремонтираха като ремонта се състоя в следното: първо смениха вилките /паяка/к-т,не се получи, после пилиха леглото на вилката да потъне съчмата по надолу,пак нищо след това разглобиха скоростната кутия и смениха запечатката и вилката за ниски и високи скорости на големия лост,синхронизаторите к-т бронзовата втулка с касетата на кухия вал и всички лагери в кутията и ефекта от ремонта е НУЛА нищо не се подобри освен по доброто включване на скоростите от лоста,и кутията стана по безшумна на транспорт.Ако някой е имал подобен проблем да сподели как го е решил.Благодаря предварително.rnrnПоздрави,
  • P
    Ок.
  • L
    Пиши после какво стана.
  • P
    Благодаря ти.
  • L
    +359 894 364 030 търсиш Генчо кадър на Бултрекс ,не съм сигурен дали е неговия номер, но е на някой от фирмата. http://agrobulserviz.tractor.bg/
  • P
    Здравей ,ако имаш някакъв контакт на този майстор,Моля да ми го дадеш за да говоря с него за проблема. Поздрави,
  • 4
    не мога да ти дам отговор, но моят съвет е да търсиш стар булгарджия, които са карали и ремонтирали булгари., чух че в гр. Левски имало някакъв часник врял и кипял в тази дейност

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Гуми със вода

Колеги пълнители гумите със вода. Интересно ми е как е при транспорт не вили лашка водата...

21 0

Проблем с shibaura p155f

Здравейте. Притежаваме въпросния трактор shibaura p155f 15кс от около 5 години до сега дер...

53 0

Изключително твърд педал на съединител на НЮ Холанд ТД- 5.85 2015г.

654431: Смени си жилото на съединителя. При мен една "ГОЛЯМА" фирма смениха 5 съединитела и ми о...

96 1

Съвет при избор на трактор

solun1: Добре е да продължаваш да играеш в тия казина. Щом така печелиш , то изобщо не ти е нужен...

166 1

верижен болгар тл 45

darwar: Много добра машина и двигател и скорости само дето лесно се преобръща странично - внимава...

196 1