Среща на Фермер.БГ Зима 2013

• D
    Наближава време за поредната сбирка .\r\nПрибирайте машините и да сядаме по масите
  • S
    Наздраве на всички колеги! Страшно съжалявам,но на 30-ти имам годишнина от сватбата и съм канил гости. Ще се включа на следващото раздаване на картите.......
  • D
    Илия Чалъков - 8 Марио Влъчков - 2 Ивелин Желязков -2 Петър Лесев - 4 Николай Киров -2 Анатоли Цветков - 2 Димитър Комитов -4 Рики - 2 Силви 11 - 6 Мармаров -1
  • M
    Колеги, кога е срещата и аз съм в схемата Добре де последно къде , кога и колко!!!!!!!!!!!!!!!
  • S
    Колеги, кога е срещата и аз съм в схемата
  • D
    Нещо ново около срещата?
  • R
    Не сме ! Превеждахме капарото .
  • P
    Къде се покрихте, колеги? Да не се отказахте?
  • D
    Приказвах с управителката на хотела и ако някой ще иска фактура на на негово име ще трябва сам да преведе капаро (50% от нощувките) в тяхната сметка и да се обади в хотела да направи резервация като посочи в платежното нареждане датите на нощувките и трите имена . А другия вариант е да събера капаро до събота в моята банкова сметка и в понеделник да им го преведа като им уточня кой каква стая желае и колко деца ще има Това е моята сметка : Юнионбанк ЕАД НЦ ФЦ Добрич IBAN ; BG87CBUN91951000239847 BIC : CBUNBGSF Димитър Петров Комитов Моля всеки който пуска капаро в сметката ми да се обади 0894380026 КАПАРОТО е 50% от цената за двете нощувки или по точно 76лв на стая
  • P
    Ако искате да се включим във времето и да има места, ще трябва ОЩЕ ДНЕС всеки да звънне на Дулев (Митко) на неговия телефон-0894380026 Димитър Комитов и да си каже желанията и претенциите. Също така предлагам , разбира се ако са съгласни от хотела а също и вие, да представим списъка с желаещите на хотела и всеки да си заплати капарото по резервацията за да не се ангажира Митко и да не злепоставя, ако някой от вас реши да се откаже. Ще се посочи телефон и лице за връзка с хотела и до 1-2 дена всеки ще е длъжен да си заплати резервацията и да си казва претенциите - и за стаята и за менюто, ако има такива. За целта всеки ще трябва си каже имената, когато звънни на Митко за да се направи поименен списък. Действайте, че няма време
  • R
    а ако се телепортираме и в едно , Диди - още по-добре Нормално е да си предложат офертите , Митко ! Но - сериозно - категорично отказваме /3/ да участвуваме в налаганото ни 'сет меню' , та ако че ще и даром да е . Нали знаете - на вкус и цвет - товарищей нет
  • D
    Ценова оферта за провеждане на мероприятия I Настаняване / ценови условия за периода: Хотелът разполага с 32 модерно обзаведени стаи за гости, от които 17 стандартни, 10 superior стаи и 3 ВИП superior и 2 апартамента. SGL Единична стая - 55.00 лв. DBL Двойна стая - 76.00 лв. Цената на стая в лева включва: · ДДС /9%/; · Туристически данък; · Туристическа застраховка; · Паркинг (гараж); · Нощувка и закуска; · WiFi Internet; Услуги с доплащане: · Ползване на фитнес; · Масажи; · Пирамида; · Парна баня или сауна; · Сегментен анализатор за състава на тялото Детайли по настаняването: DBL – Двойна стая – 2 редовни легла, 1 разтегаем фотьойл, баня /WC (вана или душ, сешоар), климатик, мини бар, телефон, SAT TV (LCD DBLS – Супериорна двойна стая – 2 редовни легла, 1 разтегаем фотьойл, 1 разтегаем диван, баня /WC (вана или душ, сешоар,) тераса, климатик, мини бар, телефон, SAT TV (LCD), сейф.
  • D
    Рики аз бях длъжен да ви информирам какво предлага хотела като оферти а дали ще ни допадне това е отделен въпрос
  • D
    Нека не си разваляме настроението .Все пак сме група, трябва да сме единни.
  • R
    Re: "Предлагаме Ви да изпратите на Вашите колеги варианти за избор на меню на префепренциална цена. Предимството на предварителната заявка е, че гостите няма да чакат за приготвянето на храната..." А , мерси!!!! ........... Първо: За никъде не бързаме ! Второ: Не съм и не желая да се чувствувам нито в казарма , нито в стол!!!! Не стига , че една цигара не можеш да запалиш с питието и трябва да мръзнеш като куче навън и едва ли не да им се молиш за нещо различно от сервираното , ами и това за капак ! И мн ми е интересно - от обяд ли още ще 'приготвят сет менюто'.. Аз /т.е. - ние 2+1/ сме категорично против любезното им предложение !
  • D
    Предлагаме Ви да изпратите на Вашите колеги варианти за избор на меню на префепренциална цена. Предимството на предварителната заявка е, че гостите няма да чакат за приготвянето на храната, освен това сет менюто е на по-изгодна цена. Тристепенно сет меню (салата, основно ястие и десерт) - 20 лв. на човек без включени напитки Четиристепенно сет меню (салата, предястие, основно ястие и десерт) - 24 лв. на човек без включени напитки Изисква се избор на една салата, едно предястие (ако гостите желаят да има), основно ястие и десерт. Салати: *Автентична шопска салата с пукана люта чушка *Пъстра салата /домати, краставици, сирене, печен пипер, зеле с моркови, лук, ринг от млечна салата, и маслини/ *Жътварска салата /домати, краве сирене, царевица, печен пипер, лук, орехи, магданоз/ *Редена салата с плочка сирене *Гръцка салата от домати, краставици, маслини, кубчета сирене, босилек и свежи зелени салати Предястия: *Пълнена солена палачинка *Микс бюречета от пиперка и тиквичка *Пиперка бюрек с млечен сос *Пиката ди поло - пилешки филенца с пармезан *Бяла риба пане Основни ястия: *Пилешко филе пълнено с моцарела и сушени домати, полято със сос от диви гъби и ринг див ориз *Жулиени от пилешко филе с кисели краставички, гъби и бекон *Пилешки гърдички с аспержи и топено пушено сирене, поляти с Горгонзола сос и зеленчуци на скара. *Свински медальони с моцарела, сос Жу и аромат на трюфел и картофено пюре *Сплит от свинско филе и пилешко филе на скара с гъбен сос и запечени розмаринови картофки *Телешко печено със сос Жу върху канапе от картофен гретин Десерти: *Малинова паста *Шоколадов мус *Крем Панакота *Плодови еклери *Цедено мляко с домашно приготвено сладко

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Национално изложение на животновъдите 2015, град Сливен

nikolaiovcharov: Колега 100 % се отлага. Вероятно за есента, но най-вероятно няма и да има тази година... Н...

4089 4

Къде се намира най-голямата зеленчукова борса в Букурещ?

PlamenPetkov: http://adevarul.ro/news/bucuresti/cea-mai-mare-piata-agroalimentara-bucuresti-fost-inaugur...

11009 3

Демонстрация на тракери и навигации

Колеги, някой ще ходи ли на демонстрацията на GPS тракери и навигации другата седмица. Пок...

1627 0

Курс по агро екология в Хасково

pacoka: Колеги,имали някои от Вас,който ще бъде на курса по агро екология в Хасково на 9,10,11.03....

2261 5

Новогодишна среща на ЗП в Габрво

pacoka: Здарвейте колеги, поставям темата за среща на земеделски производители от всички отрасли в...

1430 1