Тракторите Maccormik - какво производство са и мнения за тях?

• A
    Колеги който знае да каже какво производство е maccormika . Спешно е!!!
  • E
    има и румънска сглобка
  • J
    от 5-6 години се произвежда в Италия . Преди това в англия. Предните тежести ако са червени е англиски това ми го казаха от предня вносител на този трактор моят е от Италия.
  • L
    Колеги който знае да каже какво производство е maccormika . Спешно е!!! ami mislia che e angliisko no ne sam siguren
  • J
    макормик е един добър избор на пръв поглед е същото като ландинито но е доста по прецизно направен нашия е зглобен в италия четвърта година и няма големи проблеми сега ми се развали един бутон на седалката дърпа доста и не се продава.
  • E
    НЕ ИМАЛ СИ КЪСМЕТ ЧЕ НЕ СИ СЕ НАБУЧИЛ С НЯКОЙ КЕНЕФ
  • A
    Благодаря за вс. написано колеги бях намерил една обява обадих се но се оказа че е продаден ... Нямал съм късмет
  • B
    Точно CX105 както и повечето от по-старата генерация на McCormic се правят в Англия.От скоро ги правят в Италия и то не всички модели.А това ,че е в Италия не бива да те плаши.NewHolland,Case,Fendt и новите MF също се правят там.Един приятел има към 7000 дка и имат две ландинита.Легенд и от по-малките.И за двата казва ,че имат адски много проблеми и се чупят постоянно.Друг е въпроса ,че същото съм чувал и за Зетор,Беларус,Клас и прочие.Бончев има едно малко ландини към 100кс.Питай него за качеството му ,защото се провят в един завод и би трябвало да е същото на маккормика и на ландини.Но все пак модела ,който си написал е много използван в Англия и като цяло из английските форуми нищо лошо не пишат за него.Даже доста го хвалят. Ето ти и сайт от който можеш да видиш още неща ,които биха те интересували. - http://www.tractordata.com/farm-tractors/002/7/4/2745-mccormick-intl-cx105.html
  • M
    Точно на този модел колега зглобката му е в Англия. Двигателя е 4 цилиндров Перкинс, като го има в два варианта: от 2003г. до 2004г. е с (4.0 литров), а от 2004г. на горе е с (4.4 литров).Скоростната кутия е Xtrashift (24 предавки на пред и 24 на зад). Успех в избора!!!
  • J
    Аз съм 4увал 4е са Английски но не съм сигорен .
  • E
    червено ландини в нашия район всички макормик се продават или вече са умрели
  • A
    мерси . А някакви отзиви да имате към тази марка по специално ме интересува модела CX 105 ?
  • S
    Италианско От групата с Landini

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

JD 6420 проблем в навеса

димитров: сьщият го имам сьс същия проблем поправиха го но не напълно сега вдига от копчето но не па...

34 2

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

45 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

214 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

103 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

100 0