Къде да намеря контакти за пънчета с гъби Кладница на дребно

• E
    Здравейте, \r\n\r\nТърся пънчета заразени с мицел на гъби Кладница или компост и мицел за тази гъба, но на дребно за лично ползване. Обадих се на няколко места, включително и на борсата за гъби в София, но безуспешно. \r\n\r\nАко някой има контакти на продавачи на дребно за София област или Пазарджик област ще е супер. \r\n\r\nМерси!
  • П
    Искам да купя от 3до4 пънчета със кладница и шайтаки някой да знае от къде да си поръчам
  • L
    Здравейте, Виждам, че вече сте се снабдили с мицел на кладница, но ако проявявате интерес към готови инокулирани пънчета с мицел на кладница или шийтаке, може да разгледате и страниците на нашата ферма: www.facebook.com/ShiitakeFarm www.gourmetmushrooms.eu
  • N
    Много благодаря за отговорите. Вече поръчах от шишетата (nataliq10), много достъпни цени и страхотно внимание към клиента! Благодаря Ви !
  • E
    Много благодаря за отговорите. Вече поръчах от шишетата (nataliq10), много достъпни цени и страхотно внимание към клиента!
  • S
    0888882000.Казва се Петър(Латинката),От Карловско е,село Слатина.Произвежда компост за гъба кладница,аз му карам сламата за компоста.Ако се свързваш с него му предай поздрави от Стоян от Стрелци.Дано да ти помогна с информацията.
  • N
    ПРОДАВАМ МИЦЕЛ ЗА КЛАДНИЦА - ЗИМНА, ЛЯТНА, ЖЪЛТА. МИЦЕЛЪТ Е В ШИШЕТА ПО 800ГР. за контакти : 0896 707 344; 0877 93 73 43 гр. Троян

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Пръскане на зеленчуци

Здравейте, всички!Новобранец зеленчукопроизводител съм и като такъв имам нужда от съвети о...

125 0

Вертикално земеделие

Една: Търсили ли сте на английски? Може би с ключови думи "vertical farms technology" ще излезе...

518 2

Семена тикви за чоплене

Здравейте, от няколко години произвеждам тиквени семки - Дамски нокът. Добих някакъв опит...

187 0

Схема за пясъчен филтър

Здравейте колеги! Случайно някой да има схема за пясъчен филтър как да си направя за капко...

285 0

Тикви

Здравейте, имам насяти тикви за консумация сортове Матилда и Самсон и имам проблем със зап...

429 0