Как ще коментирате - новата наредба по НР

• G
    видяхте ли наредбата......какъв пет годишен ангажимент какви пет лева мАИ НИ ПРАВЯТ НА ЛУДИ
  • K
    За къде така си се разбързал колегааааа
  • P
  • K
    Забележете "ПОНЕ 5 години" и " НАЙ-МАЛКО 5 години", така че .....
  • K
    "1. Запознат съм със задължението да извършвам земеделска дейност и да заявявам площи с природни ограничения в планинските райони най-малко 5 (пет) последователни години след първото плащане. 2. Запознат съм със задължението да извършвам земеделска дейност и да заявявам площи с ограничения, различни от планинските райони най-малко 5 (пет) последователни години след първото плащане. Подпис" Това нещо се подписва всяка гадина при кандидатсване за субсидии, друг е въпроса как може да се тълкува "най-малко 5 (пет) последователни години след първото плащане." това е от 2013г., а през 2012г. е било "Декларации, задължителни при участие по мерките НР1 и НР2 1. Запознат съм със задължението да извършвам земеделска дейност върху площи с ограничения в планински райони поне 5 (пет) години след първото плащане (попълнете само ако кандидатствате по мярка НР1). 2. Запознат съм със задължението да извършвам земеделска дейност върху площи в райони с ограничения, различни от планинските поне 5 (пет) години след първото плащане (попълнете само ако кандидатствате по мярка НР2). Подпис"
  • K
    "1. Запознат съм със задължението да извършвам земеделска дейност и да заявявам площи с природни ограничения в планинските райони най-малко 5 (пет) последователни години след първото плащане. 2. Запознат съм със задължението да извършвам земеделска дейност и да заявявам площи с ограничения, различни от планинските райони най-малко 5 (пет) последователни години след първото плащане. Подпис" Това нещо се подписва всяка гадина при кандидатсване за субсидии, друг е въпроса как може да се тълкува "най-малко 5 (пет) последователни години след първото плащане."
  • P
    Не знаем какво е в главата ти - можеш ли да бъдеш поп конкретен! По НР плащанията и в момента с 5 годишен ангажимент!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта