Коя марка зърнокомбайн да закупя?

• R
    ЗДР КОЛЕГИ ОТ СКОРО СЕ ЗАНИМАВАМ САС ЗАРНО ПРОИЗВОДСТВО И МИ ПРЕДСТОИ ДА ЗАКУПЯА ЗАРНО КОМБАИ БИХТЕ ЛИ МИ ДАЛИ САВЕТ КАМ КОЯА МАРКА ДА СЕ НАСОчА И КОЯА Е НАИ ДОБРАТА БЛАГОДАРЯА ПРЕДЖАРИТЕЛНО.
  • N
    С 6 John Deera- а за толкова години не сме имали големи проблеми. Страхотна работа, нормални цени на части и консумативи и много опростени.
  • J
    ние тази година взехме мега 350 и сме предоволни от комбайна.
  • P
    Моето мнение и на колегите около мен е, че по - добри от CLAAS няма! Лично работя с мега 208 и съм пре доволен от комбайна.
  • J
    аз съм любител на марката клас. Но колко ще жънеш и колко пари ти се дават за да определиш моделът.
  • K
    Ross,върни се в училище да се научиш да пишеш правилно.Тежко ни,ако такива като теб трябва да ни гледат хляба!!!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Съвет за комбайн

Aleksandr Raichev: Case 1680

158 2

Вариатор

Здравейте, отскоро моя Клаас Европа започна да чупи външното лагерче на вариаторната шайба...

117 0

СЪВЕТ

solun: Да, има значение марката и модела на комбайна.

849 8

Модификация на двигател Claac 96?

ivanpetrovbg: Номера е на блока, до помпата за гориво.

522 1

комбаин

go6o82: Класа от Германия, това Джони W е голямо дърво , а и не е Джон Диър, само е брандирано так...

707 2