Каква комбайна да си купя?

• M
    Колеги помагайте. Каква Комбайна да си купя за около 35000–40000 лв максимум
  • M
    Кажете нещо за клаас 106 за 30000лв. Заслужава ли си.
  • M
    Колега къде се намира тая клаас 86л
  • J
    абе и тук има клас 86 за 25 000лв. Но мисля че няма да е добър.
  • T
    Един приятел продава Нива за мисля 7000 лв. във Варненско. Ако има желаещи мога да ги заведа.
  • A
    може и нива мн запазена.дано намериш нещо хубаво успех......
  • G
    ако е за доверие то John Deere e марката ама за тези пари не знам какво може да се вземе. Колега освен цената кажи и като декари каво очакваш да жънеш с него. Като цяло съм съгласен с колегата по-вероятно е да намериш някое Claas-че, макар че ако ти изпадне John Deere 1085 примерно също не е зле
  • J
    според моя опит виш някое класче да е читавичко за да ти върше работа пък и има и части. Другите марки нещо не ми вдъхват доверие.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Case 2188

Здравейте,обмислям покупка на комбайн Case 2188, като основно ще го ползвам за услуги.Няко...

30 0

Съвет за комбайн

Aleksandr Raichev: Case 1680

172 2

Вариатор

Здравейте, отскоро моя Клаас Европа започна да чупи външното лагерче на вариаторната шайба...

117 0

СЪВЕТ

solun: Да, има значение марката и модела на комбайна.

852 8

Модификация на двигател Claac 96?

ivanpetrovbg: Номера е на блока, до помпата за гориво.

522 1