Мярка 112

• S
    може ли за инфо дали все още може да се кандидатства по програмата за млади фермери и ако може и малко разяснение за самата програма
  • ti ako znaech pichi mi,molia te.
  • Kolegi znaete li kade mojem da kours za traktorist(tkm)iskam smo tasi kategoria,v severozapadna Balgaria,molia vi,az ne iskam da si koupia knijkata,iskam po redovnia natchin da ia pridobia.Mnogo chte vi bada blagodaren.
  • ta kvo stana s programata
  • AKO SAM ODOBREN PO 141 MOJE LI EVENTUALNO DA KANDIDATSTVAM PO 112 AKO IA PUSNAT NIAKOGA
  • такси
  • Извинете не съм се уточнил става дума за централата на ДФ"Земеделие" град София настина бихте ли ми казали как да стигна до там от Централна гара София, как е наи удачно де? Благодаря ви
  • тел.02 9176068 том 6е ти дадат наи то4ната информация за вси4ко
  • за коя гара става вьпрос за кои грат централни гари много ДФ сащо
  • Здравеите Колеги, имам един въпрос към вас може да ви се стори малко наивен.Налага ми се да отида до ДФ"Земеделие"бих искал да ви попитам как е наи удачно да отида до там от централна гара с такси или е твърде далеч и ще е скъпо,а знаете какви са фермерските доходи или е по добре да тарся друг начин на предвижане ако е много далеч благодариа ви предварително за отговора
  • S
    а евентуално тел за вразка и мерси много за инфото
  • колега дне се обадих я Софоя и ми казаха ре програмата 6е я писнат септември [:slap:] това е последния шанс да о4астваме подготви си докоментите срока 6е е много малак за прием които оспее успех

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта