ЕВРО програми-реалност или мираж.

• C
    По медиите в последно време много се тръби за одобрени проекти,за бързите темпове на разглевдане на документите и за многото отпаднали изисквания.Аз до този момент не сам кандидатствал по никоя мярка.Сега под натиска на семеиството ми,които след всеки рекламен клип по телевизията в които ни обеждават,че трябва само да си протегнем ръката,за да вземем парите,започват да ме врънкат и аз да пробвам.Аз вече кандисах и мисля да пробвам.Ако нищо не стане,то поне те да ме оставят на мира,вечер на спокоисвие да си пия ракията.Ще помоля колегите които са кандидатствали да споделят с какви пречки са се сблъскали?Благодаря предварително.
  • Po dobre ne si gubi vremeto s programi ako im6 parite.
  • глупак и половина си ццццццц да
  • Все пак запази някакво приличие, има елементарно ниво на култура и ГРАМОТНОСТ, защото думата се пише с Д -ПОДПИСВАМ, и все пак се изисква елементарна граматност, за да разбереш за какво кандидатстваш и как ще си изпълняваш бизнесплана, уважаеми Г-не, не си мислете все пак че това са пари само за идеята, не е въпроса че проекта Ви вероятно е на сума от 50 000 лева и ви е отказано от някои консултанти, въпроса е дали имате и потенциал да управлявате този проект. Наистина прочетете, интересувайте се повече, усъвършенствайте се, и бъдете преди всичко ГРАМОТЕН БЪЛГАРИН. Всякакви нецензурирани излияния може да си ги отпрявяте към приятели,б лизки и семейство, но тук уважавайте пишещите и колегите си, защото най- малкото ще ви кажат неща, които "консултантът" Ви ще Ви спести. Успех и не се отказвайте.
  • еиии глупак да мога да се потписвам и за 1200кв.взенаг 24 446лева за млат ФЕРМЕР да за земя колкото 1 магаре да се ожаля да дават хората 6ом имаш право и земя и си работлив дават а на теб 6е ти дадат един голямммммм хуииииии
  • аз исках да кандидатствам по 311 от консултантската фирма ми казаха,че няма смисъл защото проекта ми бил за малка сума и съм щял да загубя понеже субсидията нямало да стигне за комисионни на консултанти,архитекти и др такива.Проекта ми е за окло 50000лева
  • C
    Със собствени средства.Аз дори го бях започнал,но го стопирах защото ми казаха,че няма да ми бъдат признати разходите които съм направил преди одобрението на проекта.
  • A
    А със собствени средства ли ще започваш или ще теглиш кредит? Аз не бих рискувала с варианта кредит [angry]
  • C
    Ако някои е правил проект по Мярка 311,312 нека да даде информация.
  • Трактор си имам и с него засега смогвам.Смятам да кандидатствам по Мярка 311,312.
  • ако искаш да си купиш тракторпо тези програмине си струва да хабиш всичките си нерви,по хубаво си вземи втора някой джон диър според земята ти колко мощен.аз закупих по прзс един на който още не е въстановена субсидията и съжалявам.
  • А можеш ли да се подписваш?
  • да ще я пуснат но трябва да следиш срока да не испуснеш 4е 6е е за много кратак периот за момента се искараи скици
  • C
    Смятам да канидатствам по програмата за развитие на селките раюни
  • колега по коя мярка искаш да кандедатстваш ? да ас мога да ти кажа дали 6е те баде или не
  • Ne si gubi vremeto s glupusti

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Някой има ли идея какво се случва с подмярка 6.1 млад фермер?

dakis: Има предварителен ранкинг на сайта на дфз

667 1

Агроаптека по Еврепейска програма ??

Има ли възможност за подобно финансиране ?

572 0

Относно подмярка 6.1(млад фермер)

fermer123: Здравейте, Относно подмярка 6.1(млад фермер), някой знае ли как мога да разбера дали всич...

518 2

Мярка 9

За подпомагане могат да кандидатстват признати групи и организации на производителите, кои...

617 0