Състояние - прием проекти по мярка 112 и 121

• B
    Знае ли някой дали се приемат документи по мярка 112 и мярка 121 или са стопирани ???
  • не слагаи овца снимката си е добре ами относно мярка 112 и 121 са затворени м.121 ще бъде отворена през април а за 112 мисля че не тъй като са приети толкова проекти колкото е трябвало да се приемат за целия период 2007-2013 и тя всъщност преключи
  • B
    DA SLOJA ZA SNIMKA EDNA OVCA:A:
  • Vdignete si samo4uvstvieto kolegi ne se pravete na ov4e.mnogo sme po umni i ot garsi , espan.tam administra4iata raboti za tqx da vzimit subsidii a tuk rabotqt sre6o nas.vsi4ko zavisi ot nas ,kato znaem posokata to patq e edin subsidii,dota4ii,samo4uvstvie,rabota.NE se spasqvaite po edini4no,tova e nai lesno,bqx i vidqx i napravix kra4ka nazad ,barnax se.
  • A
    http://www.azpb.org/index.php?p=home&id=183 Не знам дали някъде има публикавана тази информация. Може и да я има, но все пак я прочетете. И без това въпросът се задава ежедневно.
  • anonimen kakvo sa 25000evro ne si li vigdal tolkova.s pravo se 4ukaw po glavata 4estnite fermeri zaslugavame mnogo pove4e da ne sme 2ka4estvo xora .E.S za edni moge za nas ne.prizovavix da davat parite na fermerite no i da sledqt za tqx,kade se vlagat.dargavata e vinovna 4e nqma kontrol.
  • anonimen tova sam az.tova e postignato s trud v ispania.az sam ot s. koshan vi6 go na kartata.i mi omrazna ot falwivi fermeri v balgaria.imam mnogo da govorq mnogo sam vidql xubavi ne6a tam no re6ix da se varna v balgaria i da rabotq tova koeto sam rabotel vinagi zemedelie no 4estno i po4tenno.nqma da pobqrvaw no e taka .ps.nqmam kirilis4a i pawa na latinis4a.
  • ЕЕЕ ГОЛЯМ ФЕРМЕР СИ НА СНИМКАТА ДА ЗАМЕДЕЛЕЦ 1 ТИ И ЗЕМЕДЕЛИЕ ДА КАТО ТЕ ГЛЕДАМ АКО СИ ТИ НА СНИМКАТА НЕ6О ДРУГО МИЖЕ ДА СИ А МА ЗЕМЕДЕЛЕЦ И ФЕРМЕР НЕЕЕ ОХХХ НА ТИКИВА КАТО ТЕБ 6Е ТИ ДАДАТ 25 000 ЕВРО ДА АКО ТИ СА НАРЕТ ВСИ4КИ ДОКОМЕНТИ ДА ДНЕС СЕ ОБАДИХ Ж СОФИЯ И МИ КАЗАХА НЕ ПО РАНО ОТ СЕПТЕМВРИ МЯРКА 112 [:slap:] [:slap:] [angry]
  • КОЛЕГИ ДА ТАКА Е НО УСЛОВИЯТА СА ТАКИВА ДА НЕ СИ РЕГИСТРИРАН КАТО ЗЕМЕДЕЛСКИ ДА НЕ СИ НАТ 40 ГОДИНИ ДА ЗА ХОРА КОИТО СИ НЯМАТ ПОНЯТИЕ ОТ ЗЕМЕДЕЛИЕ ТЕ ИМАТ ПРАВО А НИЕ РЕГИСТРИРАНИТЕ НЯМАМЕ НИКАКВИ ПРАВА ЕЕ КАК 6Е СМЕ ДОБРЕ ТЕ НИ ПРЕНУЙДАВАТ ДА ДЕИСТВАМЕ ПО ДРУГ НА4ИН 4РЕС ДРУГИ ЛИЦА ДА ВЗЕМЕМЕ ДА КАК 6Е СМЕ ДОБРЕ НЯМА
  • Всички колеги пишете за 112.Какво става с тези който не са разписали по 121??? [angri-2] [angri-2] [angri-2]
  • и аз подписах на и сега започва голямото чакане .а може ли някой да ми кажи теглил ли е заем въз основа на това че е подписал договор по м.112 и ако да как става
  • бошнаков много си прав поне 70% от младите фермери са от градовете и разбират колкото от космонавтика талкова и от земеделие ама ти не се отказвай гледай след този мой пост колко педерасчета ще се изкажат против мен това са въпросните 70%
  • поДписах [:slap:]
  • април сме подали документи и вчера подписахме сега започва великото чакане за пари.Тези пари ни трябват започваме подготовка за сеитба хванали сме се на хорото ще го играем.
  • A
    днес потписах договора за 112 преди 9месеца пуснах документи и най после родих
  • M
    Проблема колега не е в младите фермери от градовете-програмата е насочена именно към тях, проблема е във "фермерите" дето са такива само на документи.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Държавна помощ за инвестиции за закупуване на съоражения за добив на мляко

Колеги някой има ли информация какво става с заявленията по проектите. кога ще има отгово...

53 0

Помощ при изготвяне на проекти

Предлагаме компетентна консултация,съдействше и изготвяне на евро проекти. При интерес мол...

232 0

Сегашната земеделска политика прави Европа необитаема

Организации на европейски учени предупредиха Европейския парламент и новоизбраната Европей...

188 0

Някой има ли идея какво се случва с подмярка 6.1 млад фермер?

dakis: Има предварителен ранкинг на сайта на дфз

854 1

Агроаптека по Еврепейска програма ??

Има ли възможност за подобно финансиране ?

779 0