Дайте мнение за мотофреза

• T
    Здравейте колеги.\r\nРешил съм да си взимам мотофреза. Двоумя се дали да бъде от китайските които са в комплект с инвентар, или да си взема маркова с хубав двигател и отделно да си взема инвентар. Знам че марковата е по добре но пък ще излезе двойно. Някой ако има впечатление от тези китайските моля да сподели.
  • К
    мнение за тази МОТОРНА ФРЕЗА SICO GARDEN B4,какво е производството, моля
  • Е
    Някой знае ли нещо за турската мотофреза kaan.
  • А
    Здравейте имам фреза сутстон и съм много доволен от нея и е к.с 7. 5
  • П
    Здравейте Имам мотофреза ПРИЗМА 6.5 к.с. Двигателя и замина и сега разглеждам предлаганите в интернет. Дайте мнение какъв да взема защото избора е голям и нямам мнение за повечето. Интересува ме да е със същите к.с. 6.5 или повече. И още един въпрос. Двигател от друга марка, не оргинален за ПРИЗМА става ли за такава фреза. Захващането, разстоянието между отворите и т.н. еднакво ли е.
  • Н
    Здравейте, аз искам да споделя моя опит. закупих си мото фреза Гарден макс или gardenmax 1G-75 с 5 години гаранция. Вече 1 година фрезоваме с нея, никакви проблеми, тиха е и не гори много. Има си всички екстри. Като цяло сме много доволни. Имали сме преди това Gardenia и Петров, нещото което забелязвам е, че боята след 1 година стоене отвън си стои червена, не е избеляла. Не че това е фактор за работата, но ми направи впечатление. Взех я от ето тук: https://garden-max.eu/GardenMAX1G-75R
  • С
    Здравейте може някой да ми каже от къде да източа маслото на двигателя на Гардениа про R19
  • Д
    Здравейте! Включвам се като абсолютно несведущ по въпросите за гредите. Отскоро живеем в къща с двор 2 дка. Искаме да си вземем такъв уред. Чувал ли е някой нещо за TECHNOWORKer както и за Loncin 850 и т н Моля дайте препоръки.
    • Д
      Извинете. Имах предвид ФРЕЗИТЕ , не гредите
  • H
    Тези фрези на ГАРДЕНИЯ АНТАНА, са пълен боклук, не се лъжете да купивате.
  • И
    здравейте група , искам да попитам някой от вас купувал ли си е мотоблок tarus дизелов двигател , аз преди два дена си закупих сглобих го сложих масло , нафта но не мога да го запаля ако някой знае какъв може да е проблема моля да помогне
  • Т
    Здравейте! Преди няколко месеца си купих мотофреза Ruris. Ако трябва да съм честен, бях леко скептичен поеже не бях чувал за тях до тогава. Познат ми ги препоръча като марка и останах приятно изненадан. Машината работи перфектно, нямам никакви забележки. Най- много ми хареса, че пали от първия път, виждал съм хора с други марки да дърпат по няколко пъти(поне 4-5) докато запалят.
    • С
      И аз бях в такава ситуация пролетта. И послушах един приятел и си купих фреза Рурис. Доволен съм. Пробвах я за оран есента, с метални колела няма грешка. Супер е . Препоръчвам мотоблок с чугунен редуктор . Моята е ruris 731K
  • п
    RURIS 731 ACC e най-добрия вариант. За 1200 лева с доста инвентар в комплекта.
    • M
      Разликата между 731 асс и 731 к е само в инвентара
  • С
    Гледам че има коментари за марка RURIS и всичките са добри. Моля ако още някой има наблюдения да напише какви са. Предстои ми купиване на такава машина за обработка на двор около 1 декар.
    • п
      Купих си мотофреза на тази марка. След доста разглеждане на големите вериги, реших да отида в някое магазинче за градинска техника и да се доверя на някой, който разбира. Препоръчаха ми машина с тази марка. Запалиха ми я и двигателя работи много добре. От есента я ползвам. Справи се доста добре с есенната и пролетната обработка на двора, а той е почти 2 декара. Не се замисляй въобще. Купувай смело. Хубав ден!
    • A
      И аз съм с машина на тази марка. Доволен съм. Моята е на другата им серия- DAC. Само фрези и гуми. 7 коня за 820 лева.
    • К
      Аз си купих от големите им мотоблокове- RURIS 1300KS. 13 коня двигател- бензинов. За 2200лв. Направих си ремарке и товаря по над 1 тон. Безпроблемна е. За фрезоване също е много добра, редуктора е чугунен и се забива много лесно. Силно я препоръчвам, а за тези който търсят с по-малък двигател-пак препоръчвам чугунения редуктор.
  • I
    Взех на мъжа си мотофреза DAC 6000K- много е доволен, използва я за място над декар. Сега е решил да си вземе по-мощна,за да качи и ремарк, но държи на тази марка. С добри отзиви е.
  • P
    Здравейте, и аз си купих мотофреза RURIS. Машината работи идеално. 2 години гаранция. Видях, че от скоро имат и онлайн магазин ( www.ruris.bg ). Аз си купих RURIS 731 ACC , оборудвана с всякакъв инвентар. Много съм доволен, силно препоръчвам тази марка. Двигателите работят ИДЕАЛНОО! Поздрави на всички.
    • А
      Колко пари го купихте?
  • В
    Аз съм много доволен от Ruris 731, оборудвана с всичко! Взех си я миналата година и работи много добре. Виждам, че вече имат представителсто в България. Оказа се, че тази машинка работи много добре и всичките аксесоари, които имат в комплекта ми дойдоха +6.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

I

Фреза или мотоблок

Привет , имам нужда от мотофреза , но незнам дали с ремъци да си купя или съд съединител....

352 0
M

Помощ за закупуване на мотофреза

Здравейте колеги харесал съм мотофреза Raider RD-T06 може ли някой да изкаже мнение за тез...

487 0
п

Скорости на мотофреза

Lupo93: На първа фрезоваш, на втора транспорт с ремарке

382 1
A

Мнения, за мотофреза Belini B-115

Здравейте колеги, Харесал съм, мотофреза Белини модел B-115. За първи път ще закупувам...

1460 0
А

Колеги, как да нстроя руски плетен плуг 4×25?

solun: Здравей. Първото нещо, което се прави е оглед на самия плуг - трупиците да са разположени...

609 2