Торене с оборска тор

• T
    Колеги, предстои ми да изчистя кошарата и мисля да я распръсна на нивите като ожънем пшеницата. По колко килограма се распръсква на декар ? Това че не е изгнила пречи ли (ако е нужно ще прискам за плевели) ? Отразява ли се добре на добива за следващата година. Мисля да сея царевица на тази нива.
  • V
    Искате ли по висок добив?С доказаното качество на птичата тор www.ecoreltd.com производство на органична тор насипно за листно подхранване и гранула за основно торене.тел. 0884799337 ПРЕДИМСТВА НА ПРОДУКТА - минералните торове,както и композитните се усвояват от растенията с 30-40 процента т.е. при съдържание на полезни елементи(N , Ph, Ka) 20 % ше се усвоят не повече от 7-8%,а в съшото време предлагания от нас продукт се усвоява от растенията 100 %.Действието на минералните торове е краткосрочно,действието на нашия продукт е дългосрочно.При използването на минерални торове се образуват химични съединия , които са вредни,а понякога и опасни за здравето на човека.При нашия тор няма този проблем
  • V
    ecoreltd.com organi4na tor ot kokoshki nasipno za listno i na granula za osnovno podhranvane, kakto i regulira kiseli po4vi
  • J
    от 5 до 15 тона на декър за да има положителен резултат
  • M
    Дядо ми всяка година прави така.За килограми на декар ,не мога да ти кажа.Ние нямаме техника и хвърлям от каруцата с вилата.Колкото повече ,толкова по добре.Не угнилата от саята на нивата.Угнилата на люцерната.От птиците и козите +джибрите на есен в градината.От коня ,угнила -на картофа и оранжерията.Казаха ми ,че за картофа е полезна пепелта от печките.Ние обаче пепелта е насипваме периодично като дезинфекция в кокошарника.Та това е което знам за наторяването от дядо ми.Който все пак няма специализирано образование ,така че не казвам ,че е правилно.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

течен азотен тор /uan при слънчоглед и пшеница

колеги споделете технология за внасяне на уан при слънчоглед и пшеница. може ли в 5-6 двой...

914 0

Торене с карбамид

lupo_93: Темата я има във форума

1886 2

Торене на слънчоглед след сеитба

htz180limited: Колеги,някой влизал ли е да тори с торачката слънчоглед след сеитба,с амониева?Има ли изо...

4478 7

Торене на слънчоглед 2016 - технология

DTT13: Аз използвам следната технология: При сейба 15-17кг.Yara Mila Complex с торовнасяне на се...

3536 2