Отглеждане на ЧКЧ ( червени калифорнийски червеи ) - съвети?

• M
    Здравейте,решил съм да се захвана с отглеждане на ЧКЧ. В момента съм в подготвителен период. Въпроса ми е следния: Доста четох и търсих и така и не можах да преценя какъв точно pH-метър да си закупя. Може ли да ми дадете съвет за марка и модел и от къде да си го купя. http://www.preparati.bg/products.php?id=3760 http://kupineshto.com/content/195 някой от тези двата ще ми свърши ли работа. Не ми трябва да е много скъп, защото за сега ще произвеждам само за лично ползване, пък ако върви добре по-нататък може и да се захвана сериозно с това начинание.
  • P
    Някой знае ли сериозен пазар за биотора от ЧКЧ че ми се стори добра идея или го правите за себе си
  • E
    Здравеите колеги.искам да попитам някои знае ли нещо за програмата млад фермер,ще можем ли ние с калифорнийските червей да кандидатстваме?Благодаря
  • K
    ИМА и машини за това ама са скъпички. Колега,можеш ли да дадеш сайт или линк или по подробна информация за тези машини.
  • G
    Захранваш ги с тънък пласт тор отгоре ,след ден два те излизат нагоре да се хранят и така ги прехвърляш в ново легло. Така няколко пъти. ИМА и машини за това ама са скъпички.
  • M
    Po kakav na4in se otdelya gotovata bio tor ot 4erveite?
  • G
    http://www.fermer.bg/agroborsa/ има най отгоре в ляво едно зелено прозорче 'добави обява'.....там попълваш и пускаш. успех
  • E
    Zdraveite kolegi,iskam da popitam kude moga da napisha obqva,kak stava?Blagodarq vi!
  • L
    Намерете си информация за мярка 112 и четете внимателно, да няма после изненади
  • V
    blagodarq здравейте нова съм тук интересувам се от европейска програма за отглеждане на калифорниски червей къде се подават документите и изобщо каква е процедурата предварително много ви благодаря
  • E
    blagodarq
  • T
    конската тор е добра а за угниване поне 2мес трябва да я бъркаш и поливаш зада се компостира по бързо
  • E
    registrirah se...napravih go...mojesh li da mi kajesh za konskata tor dali e dobra da se hranqt cherveite s neq i na kolko vreme trqbva da e uglila,blagodarq
  • T
    Ако не се лъжа трябва да се регистрираш като Земеделски производител
  • E
    kolegi zapochnah s otglejdaneto na cherven kaliforniiski chervei no ne sum zapoznat s tova kak moga da si izkaram nujniq dokument s koioto shte moga da prodavam proizvedeniq humus.blagodarq predvaritelno
  • T
    Мисля , че не е желателно по добре слама или трева ама не за пушене хахаха . Зелени листа

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Радио комуникация в тракторите

Здравейте колеги! От известно време си мечтая да си обурудвам тракторите с радио станции з...

121 0

Неприятели по люцерната - дайте съвет

elpastuh01: Сложи си електропастир и няма да имаш проблеми.

2897 4

Земя - насъждения и сеитба - въпрос

Здравейте бъдещи колеги. Въпросът ми е с какво да засадя и посея 4.5 декара земя до която...

1631 0

Измръзване на лоза

marinov55: Не се притеснявай градинарю,затова защото ще ти мине! Ако беше сътворена толкова елемента...

2654 1

Питане за подходящо растение

proba: Джанка от костилки! Виж някъде във форума обсъждахме Жив плет

1936 6