Изработка на ризи, бутала, лагери

• S
    Колеги интересувам се къде изработват по поръчка ризи, бутала, основни и биелни лагери, и най-важното да ли са качествено изработени? Благодаря ви предварително!
  • в
    изработвам вси4ко 089 470 2627
  • U
    Здравей, http://interlin.bg/ Поздрави
  • A
    zdraveite! moje li da popitam tezi butala ot kakuv traktor sa
  • D
    на тази е мощен двигатела.нашта фадрома е 95кс.но варви без проблем.двигатела е"ПЕРКИНС"
  • 190KW
  • D
    колега хубаво че си намери фирма да ти сваршат работа.колко конски сили е двигатела?
  • Свързахме се с една фирма от Пловдив и която ги изработвала по поръчка. Сега ги чакам да ми обявят цена, че да реша какво да правя.
  • D
    колега какво стана? оправили си частите за двигатела?намерили си маистор?
  • D
    kolega tazi fadroma"HANOMAG"ia imame pri nas v koperatsiiata.tia e s dvigatel PERKINS.95ks.sahiiat dvigatel go imat motokarite.fadromata e zakupena ot germania.
  • D
    kolega viarno e tova che v sliven nikakva rabota ne var6at.predi zanesoxme vala i edna biela niho ne svar6ixa.parite otidoxa na viatara.
  • S
    hich ne se zachvaschtai tarsi niakoi da ti gi dostavi ot germaniia , kolkoto do maistorite v Sliven amaturi.
  • Казаха ми че имало някаква фирма от Сливен, която ги изработвала по поръчка, само че и нямам кординатите,някой ако ги знае нека ги напише.
  • колега от кои краи си ако си от тарновския за ризи знам един човек ги прави перфекно този прави на един мои 4овек на кразов двигател и е мн доволен
  • Двигателя е HENSHEL-6R1315 524-17HAN, за фандрома HANOMAG B16. Някой ако знае къде мога да намеря части за него нека пише, а от мене почерпката
  • сигменти и бутала в Разград "дружба"

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Газ 53

Иван Митов: Регистрация за газ 53

249 1

Регистриране на лека кола като земеделски автомобил

cihancihan5851: Здр.колеги и весели празници,тази тема и мен ме касае,защото съм по ДДС и не мога да отчет...

2730 8

Регистрация на ремарке - има ли промени?

Здравейте Колеги!Иска да попитам някой регистрирвал ли е скоро ремарке?Може ли да се регис...

2556 0

Направи си сам -кран за биг бег

throatvr: Здравей, ние направихме такова кранче още 1991година, когато купихме първия Болгар. Става...

16628 12