Цена на слънчогледа

• I
    Колеги отварям на ново темата....
  • Аз съм само един прост производител и земеделец обработващ само 17хил.дк. земя,който е достатъчно наясно с пазара на зърното в момента,както и схемите на измамниците в този бранш.Сблъсквал съм се с всякакви комбинации...Викторчо,я остави едно телефонче и адресче,понеже си личи,че не си "мишок анонимка"ще взема да ти дойда на гости..и без това в това дъждовно време няма какво да се прави...да ти се представя лично дет се вика...
  • абе ти найстина си много тъп галош я пиши с какво се занимаваш какво се криеш нали си много ербап или си мишок анонимнико
  • Да си оставя телефонния номер и адреса не искаш ли? И да напиша,че Пачо носа от Враца е въпросния измамник? А цената на слънчогледа в момента е 520+ и само октопода купува!
  • викторе я се шибай в разпорения гъз бе педал сотан
  • ЕГЬТИ МРЪСНИТЕ АНОНИМНИЦИ КАКВО СЕ КРИЕТЕ ЧОВЕКА ПИТА А ВИЕ РЪСИТЕ ПЕДАЛСКИ ОТГОВОРИ ЗАТОВА БГ Е НА ТОЗИ ХАЛ
  • Като гледам обявите има цена от 625+ с дата 19.04 ,но като подписвате внимавайте на дата на получаване на парите да не пише 2019г. както е направил местен измамник от Враца това е съвсем нова схема за измами за която ви информирам!
  • S
    Цена от 590лв.,/тон е прилична, ако сте изкарали по 250 кг. от дка,така че ако Ви трябват пари -продавайте и изобщо не обръщайте внимание на малоумници като тоя дето само дразни хората по форумите.
  • За момента почти никой не купува,а ако някой има интерес задължително трябва да е с фактура! Времето за продаване на стока без документи свърши! Аржентина изнасят на 380лв.тон и реално последния кораб от тук тръгна преди седмица.Сега се купува само за вътрешния пазар и то на цени...доста под тези които бяха преди месец 580+ .
  • кажете какви са актоалните цени на маслодайният слънчоглед
  • I
  • B
    Zdraveite. Cenata na slanchogled v España - 320 €. Argentina 260 €. Cena v Bulgaria realna - 250 €. S pozdravi.
  • 95+
  • кажете даква е цената на слънчогледа говоря за около 200 тона
  • когато продавахме на29 цената бе6е 29 сега цената е 60 6те продаваме на 60 жие какво искате турците дават 60 а пък ние да им го дадем на 30 защото ние сме по огати от тях, или вие търговците да си слагате голяма горница. а вие като мислите че 60 е много може да се замислите и че цената на пшеницата е под себестойност. бъдете живи и здрави

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

233 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

370 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

984 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1606 2