Разрешително за продажба на дини собствено производство

• K
    здравейте, искам да продавам дини от собствено производство. някой може ли да ми даде някаква информация дали ще ми трябват (и какви) документи за това. не съм регистриран земеделски производител. продажбата смятам да я правя в моя град на общинска земя. зная че за това се вади някакво разрешително но не съм на ясно какво, как, защо.моля който може да ми помогне. благодаря предварително.
  • S
    Ако е на пазарните дни сряда,събота няма да ти трябва разрешително, само такса за маса или периметър който ще използваш на стопанския пазар .

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Разпределяне на рента за минали години

wladd: Белите петна са плащат за целия имот, "Новите" собственици нямат основание за получаване н...

217 1

Обработване на земя без договор

ZzZ: Ти си тарикат така че давай - жъни я! А като се окаже, че кооперацията има сключен едногод...

295 9

Право на дейност, върху земеделска земя?

solun1: Тряба да й смениш статута и тогава вече ще можеш да стройш.

145 1

Влизане в чужд имот, отъпкана пшеница

Веселин: Към полицията задължително. Подадохте ли и за предишните случаи? Трябва да ги регистрирате...

286 2

СПЕШНО!!! Подвеждаща информация/измама

За първа година съм земеделец.Наясно съм със селективните и с тоталните хербициди,но нямам...

704 0