Съвет за Владимирец т25 - чупи се ушото за цилиндъра

• I
    http://www.opticom-bg.com/shops/product/993/korpus-hidromehanizam-t25-.html - за втори път чупи само ушото за цилиндара и не ми се дават пак 500 лева. Колеги ако на някои му се е случвал същия проблем моля да даде съвет дали може да се завари ,или ако пак сменя целия кожух дали по някакъв начин може да се усили.Страничните конзоли на навеса ми се виждат вариант . rnБлагодаря предварително
  • M
    Заваряли сме веднъж точно това ухо. Варианта е добър заварчик,добър заваръчен агрегат с изправители. хромникелови електроди и малко късмет. Добро затопляне на детайла преди заварката, правихме го на място, без да разглобяваме, укрепихме го и с допълнителни планки, заварени също с хромникелови електроди.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

JD 6420 проблем в навеса

димитров: сьщият го имам сьс същия проблем поправиха го но не напълно сега вдига от копчето но не па...

36 2

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

45 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

216 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

103 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

100 0