Мнения за Zetor 12145 - намират ли се резервни части?

• T
    Някой имал ли е такава машина издаржливи ли са и намират ли се части ?
  • A
    Зетора е една много здрава машина и частите не са никак скъпи...
  • A
    Колеги, за ремонти на зетори , мнения, съвети съм на разположение на телефон 0898649441
  • Добър ден колеги имам зетор 16245. 160 коня можеи някои да ме насочи към някои за скоросна котия
  • K
    Търся радиатор воден за Зетор 10111 /на старо ,че нов сигурно цената ще му е / Ако някой знае от къде мога да си намеря .... Чух че някъде към Добрич в село Овчарово /не съм сигурен за селото/ ги правели....някой ако знае повече по темата да сподели
  • R
    тракторат е мн. добар ,4асти има колко искаш и не са скапи.Не слушаи колеги които ме4таят .Аз имам два зетора-16245 и12011 мн. сам доволен мн. работа варшат малко горят.Този за които ти питаш при положение 4е има и предно предаване ще ти сваршработа като задва болгара
  • V
    Имаш ли си трактор?? Ако си имаш бегай далече от тоя абитуриент. Тия 120 коня нито са риба нито рак. Ти колега към конкретен екземпляр ли си се насочил? Ако ти трябва за оране по добре 160 коня,ако ще е Зетор, но ти казвам всеки гледа да се отърве от такова железо. Части има налични всякакви, а цените са им

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

JD 6420 проблем в навеса

Здравейте, имам John Deere 6420 и има накакъв проблем във навеса. Когато вдигна инвентара...

10 0

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

42 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

210 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

102 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

96 0