Зайцевъдство-нова тема

• V
    Колеги нека да отворим нова тема че другата стана много дълга- неможеш да и намериш края
  • A
    За рандеман около 65% калифорниец и новозеландец (новозеландците са два типа- едните са за екстериор, а другите за месо). Хибрида Цика също е добър, но не този дето ще направи 10 години без внос на родители и прародители в България. Веско сам е стигнал до топлата вода: кръстоска между цика и калифорниец дава по-бърз растеж, а хибрида трябва да дава най-доброто при вътрешно размножаване, но при нас не е така. Всеки да си прави изводите.
  • M
    Ще пробвам калифорнийки и новозеландки с мъжки пеперуда. А Цика не съм имал
  • V
    Неискам да правя никаква реклама но аз съм си най доволен от циката.Имам и калифорнийки заплодени с цика просто си вървят по добре.А за рандемани питай други
  • K
    Купувам зайци.Търся 30-40 заека.Между 2 и 4 кг.Породата не е от значение.Цената е от значение.За повече инфо пишете на пощата.Не е проблем и от по-далече.
  • M
    Веско,според теб от калифорнийците,новозенландците и циката,кой има най-голям прираст и е най-доходен за отглеждане-питам практика
  • M
    Много са хубави колега ,но са малко дребни .Като го продаваш не го харесват ,малко било за кого по напред.Ако са ВЕЛИКАНИ много големи са пък и парите много !!!
  • V
    Че какво им е на тез.Хората 100 год правили селекция ти ще се връщаш назад
  • M
    питам за кръстосване на породи .Тези бройлерните с други ,но да се получи нещо качествено за месо .
  • V
    За бройлерно отглеждане търси цика калифорнийски и новозенландски
  • M
    С КОИ ПОРОДИ ЗАЙЦИ,СТАВА НАЙ ДОБРА КРЪСТОСКА ЗА МЕСО БЛАГОДАРЯ !!!
  • K
  • rastat i zabite za6toto nqma ni6to darveno v kletkata da si to4i zabite hrani gi s carevica na ko4ani ili im davay klonki da grezat
  • N
    zdraveite,zanimavam se otskoro s zaici.imam dve jenski,ednata mi rodi v4era 3 no vsi4ki i ymrqxa,sega neznam koga moga da q pysna na majkar.sled kolko dena.i da popitam vqrno li e 4e zai4etata ne trqbva da se pipat,za6toto zaikinqta gi be6e rasxvarlila,az igi pribrax v gnezdoto.dali tova e pri4inata da gi ostavi.blagodarq vi.
  • S
    Имам едно три месечно мъжкарче пеперуда с по добра окраска на точки и няколко с по широка лента на гърба и по ячки.Аз съм много доволен от пеперудите които оставям за клане имат по висок рандеман от великаните и бързо растат.Имам и великани но тях ги гледам за продажба от тях нямам малки в момента. До: Отглежда ли някой зайци около София Я да видиме дали ше мога да кача малко снимки на зайчета http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=88717&page=5 снимките са ми в лаптопа та не можах да ги кача по друг начин а сами без текста не излизат за което се извинявам К мирной жизни не пригоденНай обичам обстановката да е максимално близка до бойната ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157 Отговор Отговори с цитат Публикувай в Блог -------------------------------------------------------------------------------- 11-05-10 00:05

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Зайци

Колеги с каква ваксина ваксинирате, зайците, че в селото започнаха да умират. Или дайте с...

128 0

Търся зайцевъди по мярка 6.1-био 2014/2020

Привет колеги.Ние отглеждаме зайци и кандидатсвахме по марка 6,1 през 2015год. Бяхме вписа...

220 0

Умряха ми зайчета на 10 дни

Здравейте! Имаме малки зайчета-6 на брой (Белгийски великани),родиха се на 6 ти , живи и з...

232 0

Заек - очна инфекция

Здравейте, имам домашен заек, на който едното око започна да сълзи. Предписаха ми капки Ци...

354 0

Пазар за зайци

: Боримес изкупуваха зайци.

1786 1