Кога се подават документи за субсидиране на глава животно

• L
    Здравеите.Бих искал да попитам след като съм се регистрирал като земеделски производител тази година и съм регистрирал 10 броя млечни крави кога трябва да подам документи за получаване на субсидия и какви са сроковете.
  • H
    Благодаря ти !
  • M
    15май е срока без санкция,
  • B
    Никой не може да Ви отговори по простата причина, че Вие не знаете какво питате... Схеми за подпомагане за животновъди има няколко, но коя точно е подходяща за Вас, може да определите и сама, като почетете малко: http://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=%D0%BD%D0%B4%D0%B61&source=web&cd=5&cad=rja&sqi=2&ved=0CEkQFjAE&url=http%3A%2F%2Fwww.dfz.bg%2Fbg%2Fdirektni-plashtania-na-plosht%2Fshemi-i-merki%2F&ei=LYx1UaPdC4GItQbNioCADw&usg=AFQjCNF2uI1ifqe-ZTeVUvpy76Y-ygZGhg
  • H
    Точно,че мога да чета затова питам...Има промяна,не знам каква е датата,но не е 15 май ...
  • B
    А вие случайно да умеете да четете ??? Чукча не четател , а писател !
  • H
    Здравейте,може ли някой да ме осведоми до кога е крайният срок за подаване на документи за субсидиране/национални доплащания?Благодаря предварително
  • D
    Ot sredata na mart se podavat...tam,kydeto ste se registrirali...
  • L
    Благодаря.Не отказвам и други мнения по въпроса биха били полезни не само на мен.
  • B
    Когато започне очертаването на земите ! Срока мисля че беше до 15.май .

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Санкционират

Иван: трябва до 30.09.2020. продажба и тези 3 животни не трябва да си ги подавал за субсидии

80 1

ЖИВОТНОВЪДНАТА МАФИЯ / лъжите на пишман "животновъдите".

Ако търсите работа във ферма /животновъдство, бягаите далече от тая обява: "Търся 1 или 2...

208 0

Фолио и мрежа за балиране

dipl.eng.Yordanka Nacheva: Здравейте г-жо Петрова Ние ПОЛИФОЛ ЕООД предлагаме мрежа и фолио за балиране Продуктите...

58 1

Проблем със влизането на скоростите на ЮМЗ 6-Л

Тодор: Най вероятно съединителя да не ти отделя добре

86 1

Българско сиво говедо

Kris1973: Ако някой може да помогне Благодаря.

189 1