На кого не са платили по СЕПП - Февруари 2013

• S
    Колеги,в нашия район много хора още вчера си получиха субсидиите.rnПовечето от тях имаха застъпвания.Ние също имаме такива,но сме представили документиrnи не е имало оспорване. Превод до днес 15 ч. няма. Знае ли някой причината на някой да плащат ,а на друг не. Пак повтарям,освен застъпването нямаме никакви други проблеми-rnвсички данъци са платени,заявленията са изрядни и пр. и пр.
  • B
    Има за застъпванията, но май е само половината.
  • D
    dano da ne moje6 da q izpolzva6
  • B
    За магистралата
  • D
    sega v kraina smetka za kakvo sa preveli pari...
  • M
    kolegi nqkoi ot vidinska oblast poly4il li si e parite i v koq banka?
  • M
    kolegi nqkoi ot vidinska oblast poly4il li si e parite i v koq banka?
  • B
    Аз получих за застъпана площ с над 50% , след подадедано възражение от моя страна през окт.2012г.
  • K
    Има но е,без застъпанията,за тях кога ще има решение?
  • N
    ima
  • V
    И в Пощенска банка има!!!
  • B
    Има превод в ДСК
  • H
    Има ама друг път!
  • S
    Има преводи.
  • D
    lo6o...
  • G
    няма....

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

38 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

159 0

МЯРКА 11

Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график...

236 0

oбвързано подпомагане

Колеги, на много от нас бяха намалени плащанията, знае ли се дали ще бъдат изплатени и ког...

104 0

Овце и кози

Боре Бомбата: Трябва ти бюджет около 30 - 40 бона, 1 - во трябва да се осигуряваш като фермер 1 2 години...

179 1