Орязани пари за единица площ

• S
    imali nqkoi koito e orqzan zashtoto men sa me otrqzali i to dosta negi e sram neshtastnici gledat samo da vzemat apak nie da blazkame kato xamali i da nqmam nishto neshtastnici TRQBVA DA IMA STA4KA
  • A
    и аз съм отрязан с малко , а нямам презастапваня нямам и недупустим слой , какви ги варшат никой не знае но те си получават хубави премии и заплати
  • N
    Също съм орязан но не толкова много, колкото може би вас. Но лятото подписвах договор по мярка 121 и там беше голямата секира 25% от сумата за която кандидатствах и при това за административни несъответствия и невежество от страна на експертите във фонда. Сега правя анекси поне да не се набутвам с ддс по проекта и малоумниците ме викат през седмица да подписвам анекси по договора с тях. На въпроса ми защо не оправят всичко и да ме извикат да ги подпиша на куп да не се разхождам за всеки анекс, получих отговор че ги обработват по реда на входирането им и нямало друг начин. Абе голям АБСУРДИСТАН е този фонд. Не е като да взема 50 хил за да поствам по ПРСР във фейсбук.
  • J
    аз също съм одрязана от парите и много хора тук в раиона се оплакват незнам какво става .Хвърлиха по някои лев само за да няма ста4ка .Не ги исрам мошеници са вси4ки.
  • M
    Да не би да имате недопустим слой?Той се обжалваше до 14.02.И те не знаели кой бил допустимия за подпомагане слой,ама иначе сложиха краен срок,който се усетил-усетил
  • S
    nemam zastapvaniq
  • R
    И аз съм орязан и нямам застъпвания.Гледам че миналата год. съм ги получил на 2 пъти на един и същи ден.И сега може да е така.Ще чакаме
  • B
    Да не би да си имал застъпване ?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

38 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

159 0

МЯРКА 11

Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график...

235 0

oбвързано подпомагане

Колеги, на много от нас бяха намалени плащанията, знае ли се дали ще бъдат изплатени и ког...

104 0

Овце и кози

Боре Бомбата: Трябва ти бюджет около 30 - 40 бона, 1 - во трябва да се осигуряваш като фермер 1 2 години...

179 1