От къде да закупя телета Абердин ангус?

• B
    kolegi iskam da zkupq tri mesecno mijko telence ot porodata abirdin angis nqkoi znae li otkide moga da namerq blagodarq predvaritelno
  • D
    разгледах снимките на Ферма Линбул кагус нямат такава структора тези крави юници са мелези
  • D
    аз имам черни и червени ако те интерисува пиши ми ще ти дам фейса да ги видиш но бебета не продавам
  • _
    Колегите от Ферма Линбул нямат за продаване малки телета.
  • M
    Колега,технолигията на отглеждане не позволява да се отделя телето от майката,докато не бъде отбито! При месодайните породи телета не се продават,защото при тях кравите не се доят!
  • S
    Напиши в интернет LINBUL и ше ги намериш
  • K
    Откъде си?Зависи за колко пари го искаш,фирмата геномика се занимава с внос на породисти животни.Потърси ги в интернет.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Санкционират

Иван: трябва до 30.09.2020. продажба и тези 3 животни не трябва да си ги подавал за субсидии

76 1

ЖИВОТНОВЪДНАТА МАФИЯ / лъжите на пишман "животновъдите".

Ако търсите работа във ферма /животновъдство, бягаите далече от тая обява: "Търся 1 или 2...

201 0

Фолио и мрежа за балиране

dipl.eng.Yordanka Nacheva: Здравейте г-жо Петрова Ние ПОЛИФОЛ ЕООД предлагаме мрежа и фолио за балиране Продуктите...

56 1

Проблем със влизането на скоростите на ЮМЗ 6-Л

Тодор: Най вероятно съединителя да не ти отделя добре

83 1

Българско сиво говедо

Kris1973: Ако някой може да помогне Благодаря.

184 1