преместваема конструкция за овцеферма

• Y
    имам 100 овце,гледам ги в двора на село,постояно главоболия с комшиите хеле зимата,прави са хората.въпросами е - могали да построя времена преместваема конструкция на общинските пасища като ги наема за 10г.
  • C
    а Иванов,ще редим ли далаверата
  • C
    оооо патрон браво на теб ти си втория Красьо така ли да го разбирам,прати си визитката и на мен.Кой не иска такъв познат чудеса ще сътворим
  • Ти да не реши, че пострайка за сто омце няма да личи на пейзажа? Това го оправям за 2 часа. Яси81, отиди до общината и вземи телефона на гл. арх. и на ветеринаря, имената, твоето име и какво точно искаш да правиш, пусни ми ги и ще го оправим. Като си готов пиши да ти дам телефон или и-мейл.
  • C
    тъкмо да не пишат комшиите а направо да си направи сепуко
  • C
    оооо умник ти го прати направо във вълка в устата-даже му кажи да търси строителният надзор те ще му съдействат с акт за търпимост-УМНИКО
  • Отиди в общината и при ветиринаря и питай. Може и да има възможтост да го узакониш като преместваемо. Може да имат земя, в която е имало някакви постройки, тогава става без проблеми, но го решават в общената.
  • C
    ако не търсиш субсидии няма проблем,но инък първото нещо е документ за собственост
  • конструкцита ще е модерна,от желязо,ламарина,итоплоизолация.но незнам как ще се оправя с ветеринарите.
  • Нямаш пречки да я направиш на пасището нотрябва да си избереш хубаво място-изложение,вода и т.н.След това иди в общината,вземи си разрешение задървен материал,направи си една хубава кошара,закарай си един фургон и ще си починеш,а край теб и комшиите.
  • C
    би могъл,но ветеринарите няма да те регистрират като обект,а зимата как ги агниш и къде държиш агнетата бе човек и зависи,какво разбираш под времена конструкция-сламена кашла ли?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта