Подута глава на овца

• S
    колеги имам овца с подута глава дали е ухапана или нещо от зъбите има и висока температура бих и ТЕТРАВЕТ ,ако някой е имал подобен проблем нека сподели
  • Z
    Насекомо в този сняг :D , стига бе , синият език е през летните месеци ...
  • D
    Колега в кръга на майтапа това е клиничната картина на СИНИЯ ЕЗИК.Щом си от Ямбол ти е ясно за какво става дума.Не прави разни самолечения,обади се на ветеринарния лекар желателно е общинския и той веднага ще дойде да я прегледа и да и вземе кръв за изследване.В Гърция си има Син език от два месеца.И не се шашкай не се предава от животно на животно/преносителя е насекомо/.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Агнета 2020

Питайте управниците ни тази година като нямаше внос на агнешко стигнаха ли родните агнета...

165 0

Агнешки кожи

Колеги някой знае ли къде купуват агнешки кожи и ако някой купува да се свърже с мен 08763...

178 0

Овце без мляко

Здравейте, колеги имам следния проблем Овцата се агни има направен съд ,но няма никакво...

294 0

1 био ЖЕ

Агри.БГ: Здравейте, Няма промени в пресмятането (поне към момента не са упоменати). Съгласно § 2з...

127 1

Българска порода за месо

Здравейте фермери пиша ви защото имам един въпрос на който не мога да си дам отговор а и...

457 0