Фураж за животни - кой, какво , къде, какъв

• M
    Колеги давайте в тази тема да пишем на кой какъв фураж и за какви животни му прябва.Аз принципно търся трици и ечемик в софииска област, не е лошо обаче ако ми кажете и цена на отсевса и житна плява.
  • M
    Моя Овес го махнах на 550лв.т,но нямам повече-имам бали Люцерна около 400бр,цената е 3,50лв.
  • A
    prodavam carevi4en silaj,bali lucerna i slama,ako ima jelae6ti pi6ete,[email protected]
  • абе колеги овеса на какви цени върви в момента
  • zdraveite iskam da popitam kolko 6temi izlezni ako zakupq 20 tona trici i 6te mojeli damise dostavi do saotvetnoto mqsto blagodarq
  • D
    колеги ЧЕСТИТА БАБА МАРТА да сте живи и здрави.
  • I
    аз давам смеска на гранули от Стара Загора, и съм много доволен, но е малко скъпа.
  • M
    Два дена бях там,но явно съм пропуснал.Благодаря ти предварително!
  • M
    На Аграта имаше 2-3 фирми които предлагаха, едната е Варненска доколкото си спомням, ще и потърся координатите и ако ти трябват все още мога да ти ги дам.
  • M
    Овес имам,но ми трябва фуражен грах,защото ще увеличавам плоците с грахово-овесена смеска.Имате ли представа от къде може де се намери? В Института по фур.култури в Плевен,есента имаше,но не взех повече,а сега тцц.
  • D
    всяка баля от един вид са с различни килограми.
  • Аз съм срещал по обявите поне 3 вида бали, различни по тегло, уточнявайте килограмите.
  • Metsanat , продай ми и на мен от тази царевица на тази цена...!?? Купувам веднага
  • M
    Абе как 7 лева за люцерна, аз царевица купих за 20 стотинки рубена.
  • в с.Ягодово Пловдивско продават бали лицерна 7 лева . тоя не е нарет с главата ас така му казах а вие колеги как мислите хааа парво каза 8 лева за нат 100 бали 7 лева [:slap:] и дре бали нойе да си нисипш в рацете бес проблем направете сметка за какви бали става вапрос
  • D
    има ли люцернови бали край бургаско?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

АЧС в Бъргария. Докога ?

Velko: В това положение никой за свине не мисли. Ти за тях се грижиш

130 3

Отглеждане на прасе

Здравейте, Интересувам се, дали успешно сработват бункерните хранилки за сухо хранене на...

253 0

болест при свине

doc: ако има още живи-бягай при ветеринарния лекар да им слага серум венозно

825 1

Виетнамска свиня - помогнете с информация колеги

Ivanov_i_brat_my: Ти какво искаш да правиш с тях, за да знам какво да ти отговоря?

4210 2

Помощ за хуманно отношение към прасета и птици

Колеги , тази година ще има ли плащания , за хуманно отношение към прасета и птици. За др...

1006 0