отглеждане на култивирана шипка Пловдив 1

• B
    Здравейте,може ли някои да ми каже има ли технология на резитба на шипка Пловдив 1
  • S
    Здравейте. Аз нямам отговор на вашия въпрос, но имам въпрос към вас. В друга тема казвате, че миналата година сте отгледал 3тона от 30 дка, но поради ниската изкупна цена сте решили за де регистрирате като био. Ние имаме идея да засадим шипки също, но се колеаем дали да е био или конвенционално. Моеите съображения за био са, че не тровя земята и че евентуално ще има по висока изкупна цена. Но в изкупвачие, които аз проверих не правят разлика и не изкупуват био. Може би не е много колегиално, но самостоятелно ли ще реализирате продукцията си в чужбина?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Изграждане на напоителна система за нива без ток

docata: Наистина ли няма кой да вземе отношение?

220 2

Започване на собствен бизнес с ягоди, малини, къпини, боровинки, касис...

Здравейте! Желая да разбера какви са стъпките, които трябва да се предприемат, за да се з...

3198 0

От къде да намеря качествен разсад за малини и къпини?

dimitrinatodorova: И аз се интересувам от къпини без бодли

6329 8

Кога могат да се пръскат малините със Стомп нов?

abris1vr: И аз питам същото. Никой ли не го е правил?

2385 2

Мога ли да кандидатствам по проект?

Здравейте, имам засадени 5 декара малини от есента, мога ли да кандидатствам по някакъв пр...

1856 0