Коя сеялка е по-добра - IrTem или Sonmezler

• C
    SEQLKA IRTEM 2012g ILI SEQLKA SONMEZLER KOQ OT DVETE SEQLKI E PO DOBRA PO HUBAVA ZA SEIDBA POMAGAITE KOLEGI
  • D
    и аз съм с курт демек вълк мн съм доволен имам забележка да се кара по полекинка иначе и приплъзва колелото с около 7-8км не повече около мен има и ир тем и сионмезлер но курта е по кат истинските
  • D
    и аз сея с курт купех я чисто нова миналата година много съм доволен .. много точна сеитба и според мене най-добрата сеялка е КУРТ един познат си продаде Ир тем'а и си взе Курт и казва че е било по добре от иртем. Вече името е сменено не KURT а е ALP
  • F
    колега от 3-те сеялки Кърта е наи добър да знаеш аз сея с Кърт и съм мн доволен
  • S
    колеги а нещо да кажете за Kurt ?
  • L
    Дискове за сеялка Агромастер може да си поръчаш в Джи-Трак Велико Търново.Най-добре се свържи с тях и ако имаш да им изпратиш един стар диск по него ще ти изработят нови защото има няколко модела в зависимост от годината на производство на сеялката.
  • M
    В събота я докарах сеялката , сега ще си я постегна и си поръчах да ми отлеят тежести 10 бр по 25кг. Пробвах я с Болгара празна я вдигна без тежести но на полето ще му е зор затова поръчах тежестите и всичката газ.
  • F
    ако е тежка колкото Кърт-а да знаеш от сега си прави тежести! няма да я носи много лесно ако няма и двоино ТК-то забрави дават му 800 кг а тя тежи 1056кг.
  • M
    Утре сутрин отивам да я гледам сеялката Иртем за пролетни култури и ще я карам с Болгар ТК 80 с тежести !
  • G
    a niakoi dami dade savet ot kade moga da nameria diskove za sealka agro master pak e turska no ako nese laja e spriana dase vnasia ili dame opatite s telefon kade praviat .blagodaria predvaritelno
  • L
    Имам 2 сеялки за редова сеитба IrTem и съм много доволен от тях. Мога да кажа обаче, че и двете сеялки са много добри с тази разлика, че IrTem е по тежка и затова зависи с какъв трактор ще я дърпаш. Аз дърпах едната с ЮМЗ, но като натоваря кошовете с тор и въпреки допълнителнните тежести отпред предницата често се вдига , а имам познати със Sonmezler дърпан с ЮМЗ там не е така. Иначе мисля че няма да съжаляваш с IrTemа стига да е запазена
  • A
    Аз си купих sonmez ще видим тази година
  • Y
    каква сеялка,за пролетници или за слята повърхност?
  • M
    Днес капарирах една сеялка Иртем и в събота ще ходя да я гледам и ако ми хареса ще я взимам
  • Y
    ot produktite na IrTem imam preki vpe4atleniq,v suotno6enie cena/ka4estvo prosto sa mnogo dobri.ti ot koi seqlki se interesuva6?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Болгар ТК 82 сеялка Kurt

Здравейте, Искам да попитам дали Болгар ТК82 ще се справи с пролетна сеялка Kurt 6 редова...

84 0

Amazon D30Super 7

Пламен: колко ти е диаметъра на гумата ?

64 1

Въпрос

Здравейте колеги! Мислим да си закупим житна сеялка Амазония 9D. Проблемът е че не е с д...

115 0

Избор на сеялка за слята повърхност- западна или турска

Здравейте колеги, искам тази година да сменя сеялката, тъй като до сега караме с СЗУ 3....

869 0

Мнения за пролетна сеялка Амазоне!!!

Мнения относно сеялка Амазоне ed 602k, ed 452.

314 0