Получихте ли парите си от директните плащания по линия на ЕС и националните доплащания?

• Получихте ли парите си от директните плащания по линия на ЕС и националните доплащания? АКо да за какво ще ги ползвате ?
  • C
    Здр имам допитване кам по опитни колеги изтървах срока за пререгистрация на земеделски производител.Не съм кандидатствал по никакви програми.Въпроса ми е ще мога ли да се пререгистрирам? Ако не мога да се регистрирам ще си взема ли субсидиите поне ?
  • ot 1 dekemvri eventyalno no ni6to ne se znae
  • kolegi znaete li ot koga zapo4vat plasthaniata za pasistha tazi godina
  • V
    За глава животно-най рано декември
  • I
    Кажете изплатени ли са събсидиите за животни ?
  • За мери,пасища и ливади за 2008 год., се плаща само по европийските доплащания на площ и за миналата година са 12.5лв./дка.И за обработваемите земи се плаща по националните доплащания в размер на 9.57лв./дка.
  • V
    kolegi izviniavam se za otno6enieto i sa4ustvam na tezi koito ne sa vzeli no se izdraznix 4e sam bil neznamsi kakvo i tem podobni kazvam vi samata istina niamam smisal da vi laja sori 4e go povtaram no nebiax si vleznal v profila
  • kolegi izviniavam se za otno6enieto i sa4ustvam na tezi koito ne sa vzeli no se izdraznix 4e sam bil neznamsi kakvo i tem podobni kazvam vi samata istina niamam smisal da vi laja
  • тоя министър на земеделието е най-корумпирания министър.Вместо 23000 лв. получих само 3000 лв. и никой не ми дава обяснение защо.Мошенници.
  • На сайта на МЗХ от 02.07 има съобщение, че всички земеделски стопани, които са подали заявления за 2008 са си получили парите и само тези които са подали неверни данни не са получили и нямало да получават, ама ние все още нищо не сме получили, а бяхме проверявали дали всичко ни е наред с документите....отговориха ни, че всичко ни е на ред , но нямало пари, а сега пишат, че всичко, на всички е изплатено....
  • НИЕ СЪЩО НЕ СМЕ ПОЛУЧИЛИ НИЩО И НЕ ЗНАЕМ ЗАЩО .НИТО ЗА МЕРИ И ПАСИЩА НИТО ЗА ОБРАБОТВАЕМА ЗЕМЯ . А НЯМАМЕ И ОВЕДОМИТЕЛНО ПИСМО .ДАЛИ Е СВЪРШИЛО ПЛАЩАНЕТО ЗА 2008 ИЛИ ИМА ОЩЕ .НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ НЕЩО ПО ВЪПРОСА .
  • razbra li za kakvo sa parite
  • M
    Последно знае ли се по колко се плаща на декар? За миналата година баща ми каза че било по 10 лева, става въпрос за пасища и мери.Моля ако някой знае колко е да пише.
  • kolegi ima pari no neznam za kakvo sa [:tractor:] otivam a kosq
  • kolegi ima pari no neznam za kakvo sa [:tractor:]

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта