Информация кога ще бъдат преведени парите по СЕПП-а ?

• I
    Колеги,имате ли някаква информация кога ще бъдат преведени парите по СЕПП-а ? Благодаря ви предварително
  • D
    какво означава това?
  • V
  • D
    Ще поживеем,ще видим!И остатъка за глава животно беше за началото на януари,но...
  • L
    А дано!
  • A
    kolegi ot 21 vi po4vat p6taneto po СЕПП
  • A
  • M
    Така беше казано и се афишираше и по медиите, че януари ще има преводи. Времето ще покаже, дали е било само PR.
  • I
    Аз имах същата информация,за това пуснах и темата,беше ми дадена от човек от ОДФЗ Монтана,мой познат. Явно ще чакаме и ще видим....
  • T
    колеги гледам тази тема сериозно изостава в форума никой не дебатира по нея днеска в весника Р ПОРОЖАНОВ казва че ще се изплатят парите по СЕПП до края на януари ако някой знае нещо да пише
  • S
    Тази година национални доплащания няма.Колкото до изплащане на субсидиите по СЕПП, ще бъдат преведени по 26 лв за декър обработваема площ,но не е сигурно кога ще се започне. Надеждите са за края на януари месец,но преводи ще има до края на юни.Така,че....никой не може да даде окончателен отговор .
  • I
    Понеже имам някаква информация че след 10 януари ще започнат,но нямам идея до колко е достоверна...явно са ме хвърлили в духовата и още нещо да попитам-някой знае ли нещо за националните доплащания по колко и кога ще се изплатят ? Благодаря предварително
  • P
    до края на януари ще се жалиме за недопустимия слои след това ще се разглеждат жалбите и след това пари
  • B
    През февруари - края и началото на март. , все още не е обявен официално
  • N
    сигурно бойко когато забогатее

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта