Има ли субсидии за зайци??

• H
    Можете ли да ми разясните малко повече ако има субсидии \r\n\r\nПреди години отглеждах но кучето направи мазало, после една лисица намина и накрая се разболяха и всичко туш проблем също беше тревата, че нямаше кой да коси, а сега сено има много и съм решил пак да опитам!!!\r\n\r\n ВИЕ СТЕ \r\n\r\n
  • R
    Какво стана с асоциацията на зайцевъдите......?. Асене , Асене,опропастихте зайцевъдството с игричките си .
  • A
    Винаги е имало субсидия за зайци, но реално като се има в предвид размерите на зайцевъдството у нас не си заслужават мъките. Ако смяташ да гледаш няколко хиляди майки ще ти се върже сметката
  • H
    Мерси
  • B
    За сега няма създадена мярка за субсидиране на зайци. , могат да се включват в проекти по М141 или М112.
  • H
  • H
  • H
  • H
  • H

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

37 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

157 0

МЯРКА 11

Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график...

234 0

oбвързано подпомагане

Колеги, на много от нас бяха намалени плащанията, знае ли се дали ще бъдат изплатени и ког...

103 0

Овце и кози

Боре Бомбата: Трябва ти бюджет около 30 - 40 бона, 1 - во трябва да се осигуряваш като фермер 1 2 години...

177 1