Има ли пари по ндкм 3 за крави

• D
    има ли в краина сметка някои пари 200 лева ..за крави
  • A
  • A
    В ХАСКОВО ИМА ПО 200 ЛВ. НА КРАВА ПРЕВЕДОХА ГИ ПРЕДИ ПОЛОВИН ЧАС.
  • V
    niakoi ima li pari po NDKM2
  • A
    На телефон 02 8187449 може всеки да провери положението с плащането на субсидията.Съобщаваш УРН си и ти дават инфо.
  • A
    Kolegi, tezi koito imat pari v stranicata na dfz, v spravki ot4iteno li e ili ne e
  • A
    Ако при кръстосаните проверки има забележки,то се получава контролен лист с право на обжалване от 14 дни.Като решат какви ще са санкцийте ,тогава може да се очаква някакъв превод,ако са останали парички де.
  • R
    при мен също имаше проверка,превели са по 220 за крава кравите са в старозагорско
  • A
    TO I MOETO E KRYSTOSANA PROVERKA, NO PRI MEN NQMA6E NIKAKVI PROBLEMI.kOGA 6TE IMA ZA NAS PREVODI????idei
  • A
    При нас в Севлиево има преводи с изключение на тези с кръстосаните проверки.Аз съм един от тях.Интересното е,че единственната забележка е тази,че 40% от паспортите са издадени след 21 ден,което е нарушение и забележете,че проверяващия е този ,който издава паспортите в региона.Т.е. констатира своето незнание по казуса, а ние ще оперем пешкира,Ще има някаква санкция и затова може би се забавят плащанията.
  • A
    А ТАКА,В ПЕРНИК НЯМАМ ПО НДКМ???? пРИ ТОВА БЯХ ПРОВЕРЕН И ВС Е НАРЕД.НЯКОИ ДРУГ ТАКА???
  • D
    вече и в добрич има ама има малко резидба от парите по добре малко от колкото ништо. ади бегаите за трички
  • G
    И в Ямбол има по 220 лв
  • S
    В ХАСКОВО ИМА ПО 200 ЛВ. НА КРАВА ПРЕВЕДОХА ГИ ПРЕДИ ПОЛОВИН ЧАС.
  • Y
    В Пловдив има по 220лв за икономически уязвими ферми
  • A
    И в Севлиево има по НДКМ1

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта