Мнение за трактор NEW HOLLAND

• C
    kolegi mislq da si zakupq traktor NEW HOLLAND kajeti si mnenieto za tozi traktor ili da si kupq traktor mtz952 koi e po izdrajliv
  • J
    zdraveite kolegi i az mislq da si vzema new holland t5 haresvat mi mnogo po vanshen vid, inache neznam nishty za tqh kak sa shto sa ikonomichni li sa....??
  • B
    Точно това е разликата.И аз като карам Т-то или пък баща ми - и двамата не знаем като тръгнем къде ще спре от най-малкият проблем.И колкото и да го говорят беларуса той си наподобява болгар отвсякъде било то корита,двигател и прочие.Машина ,на която не можеш да разчиташ и която да дадеш на някой да се трепе с нея.По-добре дай 10-15 000 отгоре ,но да знаеш ,че като си я караш ти не си трепеш здравето.Другото си е мазохизъм...
  • J
    при нас има арендатор сас 100 хиляди декара всички трактори бяха холанди от всички серии можеби вантотрейд нямат толкова налични сега всички са джончета който са се оказали доста по претенциозни от холандите. а и разхода синия печели за сравнение сас беларус не трябва да се правят беларусите са още еда цяла ера на зад спрямо комфорта . а и не са надежни нашия беларус като е на полето никога бне съм сигурен че ще се пребере на собствен ход
  • B
    Хаха.Чак сега видях ,че според някой TD се сглобява в Турция.CNH - Case&New Holland - корпорацията собственост на фиат и производител на кейс и ню холланд имат договор с турския си завод за производство на кабини за тракторите им.Абсолютно всеки един от серията на Холанд и Кейс има кабина от турция също ,освен от западните заводи.Зависи от къде ще дойде поръчката.TD5 е произведен в Италия ,а кабината му е във Турция както е със T8 и T7 ,също с Farmall на кейс, а също и Magnum.TD серията която турция произвежда за собственият си пазар най-вече няма нищо общо с TD5 серията... Много го говорите това с турция ,ама и любимите ви джон диъри идват с кабина от Индия ,което повечето дори и не знаете и се радвате на американския трактор.Не говорете глупости.
  • B
    New Holland T5050 и другите от Т50 серията вече не се произвеждат.Ако има някой друг на склад.Анимекс нямаха.Беларуса е 45 000 лв + ДДС ,ама и Ню Холанда е кажи речи толкова... 60 000 лева + ДДС. Разликата от 15 000 е това ,че беларуса си е половината болгар.Ако искаш някой тракторист да го кара и да се трепе си вземи беларуса.Ако искаш ти да си го караш то тогава Ню Холанда TD5.95 или TD5.105.Западният трактор си е издръжлив стига да не го караш като текезесар.... Другото е оправдания на такива които са ги разбили по една или друга причина.И ние бяхме пред тоя въпрос и сега ще взимаме Холланда Td5.95 по 121-ва мярка.Ако звъниш на представител на едните те веднага ще ти кажат златни думи само за тяхната марка.
  • E
    снимките са мои пълен кенеф и унищожител на нафта
  • A
    Абе колега Yavor_penev гледам ти навсякаде пишеш че дойца в клас 100 коня е най-добър разубеждаваш там в форума всички ... Само да кажа видях едни момчета на 50 моточаса съединител сменяха на тоз прехваления дойц 420 ;) Имаше снимка качена тука в сайта но едва ли ще мога да я намеря сега ...... На 50 моточаса съединител само си правете изводите.....
  • F
    само Ню Холанд ,Кейс, Фенд , Джон Диер на добрите тоэи Ню Холанд 100k е много добра машина
  • Y
    може и ТД серията да е само,не споря... но все пак доица си е по-корав от ню холанда особенно в клс 100 коня...в област добрич е пълно с такива
  • T
    колега много мислиш в турция се сглобяват TD серията стига сте лъгали човека
  • Y
    ако решиш да не е Беларус а западен тактор 100 коня, иди в Ири Трейд,предлагат модел Дойц Фар Агрофарм 420,железни са,в района на Добрич има много такива продадени и всеки е доволен от тях и от сервиза на ири трейд .ню холандите мисля че се сглобяват в турция.....
  • N
  • I
    Единственото предимство на западните трактори е комфорта който предлагат, по тихо в кабината без да дишаш прах, климатик, по малко друсане и т.н. Иначе само смяната на масло двигател и ск. кутия с филтри на ню холанда е 1000-2000лв в зависимост от модел, докато за тези пари на беларуса ще му направиш основен ремонт на двигател и скоростна кутия Но все пак ако имаш финансовата възможност и ако ти си караш тракторите заложи на западна машина. Ако си се ориентирал към ню холамд по добре вземи кайс, едно към едно са, но сервизната им база е най-добрата в БГ .
  • M
    Понеже и аз бях пред тази дилема и искам да ти споделя мойте виждания.Незнам за какъв клас трактор до колко коня ти трябва но аз ще ти дам за 90 - 100 коня. Беларуса 952.2 с правия мост и 2-те ботилке е 45 000лв + ДДС , Ню Холанда Т5050 е 36 000 евро +ДДС ; Т5060 е 38 000 евро + ДДС до тук с цената. Частите на беларуса са ефтини и ги има навсякаде. Една хидравлична помпа ти е 60лв. на беларуса на Холанда не ми се мисли каква ли ще е цената.Частите за Холанда се бавят а за Беларуса се намират лесно и ги има навсякаде. Другия + за Беларуса е ,че всичко можеш и сам да си оправиш докато при Холанда ти трябва сервизен. Ако гледаш до 2000 дка Беларуса е твоита машина но все пак ти сам си решаваш парите ще ги даваш ти. Поздрави !
  • B
    Колега, ако после ти трябва и издържливо ремарке за трактора с поддръжка на нормални цени : http://furgoni.wordpress.com/2011/12/11/%D1%81%D0%B5%D0%BB%D1%81%D0%BA%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B5%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BC%D0%B4-%D0%B4%D0%BE%D0%B1/

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

34 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

208 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

99 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

95 0

Мнение трактор landini 7-210 и John Deere

Здравейте колеги, какво ви е мнението за ландини 210 слаби места, подръжка и общо взето вс...

278 0