Програма млад земеделец

• D
    Интересувам се каде мога на място да получа информация за кандидатстване евентуално за подаване на документи.
  • Re
  • R
    В сайта на ДФЗ има информация за текущо състояние на проект за млад фермер там можеш да провериш,но към коя дата е незнам.
  • S
    na 028187406
  • Някой може ли да ми каже къде мога да проверя какво е състоянието на проекта ми, по Млад фермер, има ли справка , на сайта на РА по проекти към декември месец
  • A
    Рики,плезиш се на Черкезов,но май той ще излезе прав,че на където са тръгнали нещата при Бате Бойко ще бъде голям Х..Й [:slap:]
  • R
    А бе , Черкезов ! Вие от Монсанто май сте компетентни във всичко ! Или това ви е от ГМО - страничният ефект
  • Колегите от Герб правят всичко възможно.... Плюхте по Станишев, но сега разбирате че сте били в дълбока грешка... Само предсрочни избори ще ни оправят.
  • кога ще получим парите
  • A
    Инфо-на сайта и в областна служба по земеделие. Ако искаш нещо конккретно да питаш-давай-може пък точно това да го знам)
  • http://forum.selo.bg/viewtopic.php?f=4&t=1454
  • влез в сайта на държавен фонд земеделие , но приемът по мярка 112 е спрян и не се знае дали изобщо ще има пак, тъй като има много проекти и ресурса по мярката е свършил

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Държавна помощ за инвестиции за закупуване на съоражения за добив на мляко

Колеги някой има ли информация какво става с заявленията по проектите. кога ще има отгово...

53 0

Помощ при изготвяне на проекти

Предлагаме компетентна консултация,съдействше и изготвяне на евро проекти. При интерес мол...

225 0

Сегашната земеделска политика прави Европа необитаема

Организации на европейски учени предупредиха Европейския парламент и новоизбраната Европей...

186 0

Някой има ли идея какво се случва с подмярка 6.1 млад фермер?

dakis: Има предварителен ранкинг на сайта на дфз

852 1

Агроаптека по Еврепейска програма ??

Има ли възможност за подобно финансиране ?

773 0