актуален пазар за мъжки агнета и шилета

• S
    колеги някои има ли информация за някакви депа или кланици които изкопуват агнета и шилета в момомента засхтото кланиците в пловдив са претапкани с месо и не копуват. мерси.
  • N
    не сте само вие много сме аз лично имам около 50-60 бр мъжки шилета на 8-9 месеца са и са на ясла ако има някой който търси нека звъне на тел:0889893266 Но това неозначава че ги подарявам нали....
  • M
    Стефане май ние само двамата не сме продали агнетата си
  • D
    КОЛЕГА ПАЗАР ИМА ЗА АГНЕТАТА САМО СЕ РЕГИСТРИРАЙ В НЯКОЛКО ФИРМЕНИ КАТАЛОЗИ ЗАПИШИ СИ ДАННИТЕ И ТЕЛЕФОНИ И ЕМЕИЛА СИ И ТЪРГОВЦИТЕ ЩЕ ЗАПОЧНАТ ДА ТИ ЗВЪНЯТ АЗ СЪМ РЕГИСТРИРАН В ФЕРМЕР.БГ И ФАРМЕР И АГРО .БГ И НАПРАВИХ СИ САЙТ И ПОСТОЯННО МИ ЗВАНЯТ ТЪРГОВЦИТЕ

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Хранилка за кучета

Ползвал ли е някой от вас автоматична хранилка за кучета? Доволни ли сте? Плюсове и минуси...

13 0

Кози

Здравейте може ли някой да ми предложи някой да изкупува козе мляко в областта Ловеч мога...

22 0

Членски внос

Някой наясно ли е защо се плаща на ветеринарни доктор членски внос, за какво се взимат тия...

28 0

Агнета

Хранили ли сте агнета с изкуствено мляко,от кое мляко сте доволни

30 0

Могат ли да се включват необработваеми ниви в споразумения по 37ж?

proba: Ето и въпроса към МЗХ: Уважаема, Г-жо Танева, По сега действащия ЗСПЗЗ, собствениците на...

136 1