Предложения за закупуване на трактор до 120 к.с.

• I
    Zdraveite,predstoi mi zakupuvane na traktor do 120 konq i vse o6te se dvoumq kakuv da vzema dali da e nqkoi ot novite belarusi ili nqkoi zapaden kato doitz,fendt,case.molq ako ima nqkoi pove4e opit da mi dade nqkukvi predlojeniq.\r\n
  • T
    колега new holland ги правят в чехия няма нищо турско.... като предложение мога да си дам мнението за New Holland 5050 97к.с. доволен съм много добър трактор за класа си
  • F
    нямал съм почти никакви проблеми
  • I
    Колега само да уточня, че не е вярно, че Kubota се прави в Турция, за Кейс не съм много сигурен, но мисля, че се прави в Австрия. Единствените трактори, за които се знае, че се правят в Турция са тези без кабина и в малките мощности - New Holland ! Ти кажи с Фенд-а как се оправяш със сервиза и частите?...
  • F
    като искаш здрав як трактор и надежден си взимаш Фендт остави ги тия Куботи и нови малки Кеисове че всичко е Made in Turkey Фендт остана единствената марка която се прави в държавата си а не като някои други които стигнаха 3 континента~!!!
  • I
    Колега , разполагам с case jx95 . Засега съм нямал никакви проблеми , но е все още само на 1000 моточаса. Имам приятел с Case mx140 . На 6500 моточаса е и е със сменен семеринг на вома , други дефекти не е имал. Куботата наистина са много привлекателни , цените им са добри.
  • I
    a nqkoi ot case dobri li sa
  • T
    Аз предпочитам Белоруските защото има много резервни части за тях и са евтини. Един мой колега си купи "Кубота" и е много доволен откъм покупна цена и разход на гориво, лукс и т.н.
  • Y
    deutz fahr agrofarm 420 e 100 konski sili,ppointeresuvai se,mn uspe6en model i po4ti bezproblemen
  • K
    според мен до 120 коня кубота е перфектен от към цена и качествовсичко си е тяхно - мотор, кутия и тн.
  • G
    бих ти предложил арматрак ;)

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

23 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

200 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

93 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

93 0

Мнение трактор landini 7-210 и John Deere

Здравейте колеги, какво ви е мнението за ландини 210 слаби места, подръжка и общо взето вс...

275 0