Колко е инвестицията за смяна на управлението на ТК 80 с т.нар. - Орбитрол

• E
    kolko 6te mi izleze da smenq upravlenieto na tk 80 s taka nare4eniq orbitrol[komplekt vsi4ko]
  • P
    Късметлия , с течение на времето всичко по него се износва и почват едни луфтове , или пък трудно да се върти волана , а най интересно става като се разлюлеят колелата докато си караш , направо нямам думи. Смениш едно , то се окаже друго , и така докато накрая ти писне и го изхвърлиш.
  • I
    Какви са проблемите с оригиналното управление на болгара? Досега съм оправял почти всичко по този трактор с изключение на сервото на волана , затова ми е интересно какви дефекти дава.
  • P
    Инвестицията може да е и значително по малко стига да се поровиш малко повече по вторични. Нужен ти е разпределител (дозатор или както и да му казват ) от немска комбайна промерно - намира се под кабината , с него свършва кормилния прът. Едно казанче за масло - от каквото се сетиш , да побира около 4-5л. Махаш цялото недоразумение , което се води управление , и присаждаш дозатора към пръта който идва от волана. На мястото на чугунения кютук слагаш казанчето за маслото . Вариантите за връзването на бутилките са няколко. Може да го направиш като съединиш двете оригинални щанги , а бутилките, примерно от немска косачка, ги поставяш отпред , като ги връзваш противоположно , т.е. едната излиза , другата се прибира. Те трябва да са с ход около 15-20 см и да са еднакви. Трябва само да само да се заварят хебели противоположно на оригиналните , за да вържеш другия край на бутилките. Има още много варианти от типа HAND-MADE , и излизат доста под тези 1000 лв. Все пак това са си две нови задни гуми !
  • G
    къде може да стане и точно какво се сменя даите по вече инфо.
  • T
    Питал съм и на мен ми казаха че струва около 1000 лв.
  • T
    Питал съм и на мен ми казаха че струва около 1000 лв.
  • V
    около 1000лв е всичко

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

228 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

370 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

980 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1605 2