Имам нужда от помощ - няма БРОЙЛЕРИ на пазара!

• B
    Здравейте на всички, \r\nпроблема е следния - никой не иска да продава пилешко месо за износ в България?Трябват ни по един контейнер месечно и въпреки това Големи фрирми като Гларус, Булчикън, Джиев не дават цена вече 4 месец!\r\n\r\nСтигнахме до варианта да наемем помещение и сами да ги обработваме, но и живи бройлери също няма!\r\n\r\nНякой може ли да ми каже има ли вероятност и от къде мога да взема пилешко месо с Български произход, защото не желая от Бразилия, Аржентина, Полша....!\r\nБлагодаря Предварително
  • D
    za broilerite
  • D
    moje da pi6e6 na e-mail [email protected]
  • P
    пиши ми на емайл. [email protected]
  • B
    Под не дават цена имам предвид, че никоя от фирмите на дава цена за кг, нито за живо пиле, нито за трупно месо, за да се ориентирам заслужава ли си да продължавам с опитите за износ от България!Съжалявам за грешката, да Градус имах предвид!Занимаваме се с износ от две години, но износа от други страни е свързан с много пътуване! Ако смятате, че можете да осигурите 30000 бройлера сме готови да ги закупим още този месец!Ако е удобно може ли да помоля за е майл или телефон за директен контакт! Лека вечер
  • P
    Chakai malko nie kakvo obsyjdame chereshi ili broileri?
  • A
    има бройлери навсякъде---ние се бъзикаме с черешите--ама колегите невярват,че цената е 0,70лв. в началото и 0,40 в края на периода,а си мислят за 2лв. и 1,20лв.щом мислят,че много се печели от череши---да започват този бизнес!!!!!!!!!!!Да се види ще си избият ли пръсканията,орането и торенето и надниците на берачи??????? и тия бройлери----то пазара е заринат от Европа--даже и с пилешки бутчета само--а той неможел да намери бройлери!!!!!
  • A
    Коя е тази фирма Гларус?Да не би да имаш предвид Градус, или Галус? Какво разбираш под "не дават цена"? Разбирам, че правиш износ, а не можеш да намериш месо?Така ли е? Защото месо има- и аз имам, но ми е интересно за цената какво предлагаш?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

224 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

370 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

978 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1604 2