Мярка 112 въпрос

• N
    физически лица или еднолични търговци, които не по-рано от 14 месеца преди датата на подаване на заявлението за подпомагане са регистрирани за първи път като земеделски производители по реда на Наредба № 3 от 1999 г. за създаване и поддържане на регистър на земеделските производители;\r\n...\r\nТа въпроса ми е мога ли да кандидатсвам по мярката септемви месец при положение ,че все още не съм регистриран земеделски производител
  • N
    Мерси за отговора
  • G
    ами аз се регистрирах .. малко преди да кандидатствам . не помня точната дата но нали идеята е да си регистриран не повече от 14 месеца към датата на кандидатстване . значи може и по малко от 2 месеца да е
  • N
    да.. но не ми каза сигурен ли си , че не е проблем това което попитах
  • G
    и септемви ли ще има кандидатстване ? не съм го знаел това .
  • N
    ясно.. значи ако се регистрирам 2 месеца преди кандидатстването няма да има проблем? Относно парите няма как да стигнат за всички но и за второто кандидатстване през септември ше има пари
  • G
    за да кандидатстваш трябва да се регистрираш. но много хора се надяват за тази програма и нищо чудно да свърши много бързо, а тогава няма да може да кандидатстваш ако направят таква програмка след 3 години

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта