Актуален пазар за агнета

• R
    колеги искам да ви попитам как е пазара за агнета. има ли износ за турция и какви са цените
  • Щ
    Продадохте ли си агнетата колеги или положението е същото както преди
  • B
    Ще ли ти се иванов да ги вземеш на 5.5 лв. ???? На кучетата ще ги изколим и дадем , ама на такива търгаши като теб дето искат да вземат пари колкото производителя, само като ги прекарат от едно място на друго за 1, 2 часа - няма да стане ! Не ни бери дерта къде ще си пласираме стоката - ти си гледай там търговията с патиците кокошките и не знам си кво още .... [:slap:]
  • I
    Скоро ще пращат и доставки от храна на международната космическа станция, та ще има търсене! Аз като ви казвах да ги давате на 5.50 вие какво правихте? Или решихте, че след като ви го казвам със сигурност цените в края на май ще станат 10 лв. килото? Сега чакайте кралят на Свазиленд да се зажени, може да му трябват агнета.
  • M
    И не само за Турция, Катар също дава сериозни заявки за животни.
  • M
    чува се че много скоро ще почнат да изнасят за Турция агнета
  • F
    някой знае ли дали започна износа на агнета за Турция или кога ще започне
  • N
    миналата година продадох 230 коча за Турция тази година отново се чухме и каза,че отново ще купуват засега чакаме несме продавали агнета
  • R
    znae li niakoi dali shte ima pazar za turcia na agneta?
  • M
    5.50

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

223 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

370 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

978 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1604 2